Rezultate te kerkimit per termin: +Taulant +Ballen

Meta: total 59 / total_found 59 / time 0.000 / keyword[0] taulant / docs[0] 9210 / hits[0] 13134 / keyword[1] ballen / docs[1] 112 / hits[1] 140 /
Sekseri i Shkëlzenit që mori 7 milionë euro brenda një dite: Nuk kam për të dëshmuar asnjëherë, mos u lodhni kot
  • 2017-02-05

Sekseri i Shkëlzenit që mori 7 milionë euro brenda një dite: Nuk kam për të dëshmuar asnjëherë, mos u lodhni kot

Nuel Kalaj, biznesmeni i akuzuar për aferën e CEZ-it, i thirrur në Komisionin Hetimor për të dëshmuar, i ka kthyer përgjigje kryetarit të Komisionit, Taulant Balla. Në një status në profilin e tij në Facebook ai shkruan se nuk do të shkojë të dëshmojë në Komision, por ka angazh

Për çfarë po gënjen Taulant Balla?
  • 2017-01-11

Për çfarë po gënjen Taulant Balla?

Nga Erjon Braçe Për çfarë po gënjen Taulant Balla? Per faktin se, me 23 prill 2009, dy muaj para dites se zgjedhjeve-Kuvendi u mbajt hapur vetem per kete akt, qeveria e Sali Berishes legjitimoi shitjen e kompanise me te madhe publike ne vend, Operatorit te Sistemit te Shperndarjes se energj

Deputetja seksi e PD: Ta tërheqim zvarrë Taulant Ballën. Unë do jem në krye
  • 2016-12-14

Deputetja seksi e PD: Ta tërheqim zvarrë Taulant Ballën. Unë do jem në krye

Marrja në pyetje e Sali Berishës nga ana e Taulant Ballës, ka tërbuar demokratët. Aq sa deputetja seksi Arbjola Halimi, ka propozuar ngritjen e një aleance për të tërhequr zvarrë Taulant Ballën. Aleanca per te terhequr zvarre Taulant Ballen per gjuhen enveriste te perdorur ne Kuvend.

Dogjani tenton te godase Ballen Berisha Jeni race e neveritshme
  • 2016-11-25

Dogjani tenton te godase Ballen Berisha Jeni race e neveritshme

Transmetuar me 24112016 - 1640 Seanca diten e sotme ka degjeneruar serish ne fyerje dhe tensione mes dy forcave politike Partise Demokratike dhe Partise Socialiste Ajo qe nisi fillimisht si replike mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit te PS Taula

Padia e Shkelzen Berishes gjykata denon Tauland Ballen me 10 milione leke gjobe
  • 2016-11-24

Padia e Shkelzen Berishes gjykata denon Tauland Ballen me 10 milione leke gjobe

Transmetuar me 23112016 - 1849 Debati i zhvilluar sot ne komisionin hetimor per CEZ sa i takon konfliktit te interesit qe kryetari Taulant Balla ka me ish kryeministrin Sali Berisha ne fakt nuk u ngrit nga vete Berisha por nga anetari demokrat i Komisionit

Braktis komisionin Berisha Rama- Gjiknuri duhet te kalben ne burg
  • 2016-11-24

Braktis komisionin Berisha Rama- Gjiknuri duhet te kalben ne burg

Transmetuar me 23112016 - 1745 Tirane 23 nentor 2016 NOAal - Pas rreth 30 minuta ish-kryeministri Sali Berisha eshte larguar nga komisioni hetimor parlamentar per ish-kompanine ceke CEZ Largimi i Berishes erdhi pas debateve te ashpra

PD Njeriu i Balles nderton dy kate pa leje policia dhe bashkia nuk reagojne
  • 2016-11-24

PD Njeriu i Balles nderton dy kate pa leje policia dhe bashkia nuk reagojne

Transmetuar me 23112016 - 1637 Tirane 23 nentor 2016 NOAal - Kryetari i keshilltareve te PD-se ne Bashkine e Tiranes Leonard Olli ka denoncuar sot nje rast skandaloz te favorizimit te deputetit Taulant Balla ne Tirane ku nje i afermi i tij nderton dy kate pa