Rezultate te kerkimit per termin: +Taulant +Hamzai

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.414Z

Vrasja e 18-vjeçarit, arrestohet vëllai dhe xhaxhai

12/04/2012  Ngjarja 4 vite më parë, autorët e dogjën trupin pasi e masakruan LUSHNJE- Vrasja e një të riu, vetëm 18 vjeç, rreth katër vite më parë është zbuluar dje nga policia e Lushnjës duke prangosur si autorë, vëllain dhe xhaxhain e viktimës. Ngjarja e rëndë ka ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.881Z

Zbardhet pas 4 vitesh vrasja e 18-vjeçarit, autorë vëllai dhe xhaxhai i tij

LUSHNJE - Policia e Lushnjes ka zbardhur pas 4 vitesh vrasjen makabre të 18-vjeçarit Taulant Hamzai dhe vuri në pranga dy persona, të cilët rezultojnë të jenë autorët e krimit. Hetuesit zbuluan se krimi i ndodhur në 7 gusht të 2008-ës, në fshatin Grabian të Lushnjës, kishte autor të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.379Z

Lushnje dy ne pranga per krimin brenda familjes

Policia e Lushnjes arrestoi dy shtetasit, Myslim Hamzai, 32 vjeç dhe Zabit Hamzai, 59 vjeç të dyshuar për vrasjen e 18-vjeçarit Taulant Hamzai, krim që daton 4 vite më parë, në gusht të vitit 2008. Arrestimet u kryen në kuadë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.404Z

Xhelozia për gruan, vrau e dogji me benzinë të vëllanë

Vendi ku u gjet i vrarë Taulant Hamzaj në korrik të vitit 2008 LUSHNJE/ Krimi i rëndë në 98-n. Arrestohet bashkë me xhaxhanë. Vrau e dogji vëllain 18 vjeç pasi dyshonte se e tradhtonte me të shoqen, zbulohet krimi katër vite më pas. Në kuadër të operacionit të koduar Kthesa e Grab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.403Z

Vranë dhe dogjën 18 vjeçarinPrangosen vëllai e xhaxhai i viktimës

LUSHNJE - Policia e Lushnjës ka mundur që të zbulojë vrasjen e një 18-vjeçari katër vjet më parë. Taulant Hamzai, sipas policisë, është vrarë nga vëllai dhe xhaxhai i vet.Ata janë vëllai dhe xhaxhai i viktimës, përkatësisht 32 dhe 59 vjeç. Policia tha se të arrestuarit akuzohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.386Z

Vranë dhe dogjën 18 vjeçarinPrangosen vëllai e xhaxhai i viktimës

LUSHNJE - Policia e Lushnjës ka mundur që të zbulojë vrasjen e një 18-vjeçari katër vjet më parë. Taulant Hamzai, sipas policisë, është vrarë nga vëllai dhe xhaxhai i vet.Ata janë vëllai dhe xhaxhai i viktimës, p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.385Z

Vrasja dhe djegia e një 18-vjeçari 4 vjet më parë, arrestohen vëllai dhe xhaxhai i viktimës

Share Policia e Lushnjës ka mundur që të zbulojë vrasjen e një 18-vjeçari katër vjet më parë. Taulant Hamzai, sipas policisë, është vrarë nga vëllai dhe xhaxhai i vet. Për këtë arsye, policia ka vënë në pranga Zabit dhe Myslym Hamzai, përkatësisht 59 dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama