Rezultate te kerkimit per termin: +Taullajt

Meta: total 38 / total_found 38 / time 0.000 / keyword[0] taullajt / docs[0] 38 / hits[0] 49 /
Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu
  • 2016-12-06

Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu

Ardiatik Coli, i penduar i drejtësisë, ishte ai që zbërtheu në prokurori të gjitha krimet e bandës së Durrësit. Ai nisi të tregojë të gjithë aktivitetin e bandës, që nga ndarja e grupit, vrasjet dhe trafiku i drogës. Në njërin nga rrëfimet e tij ai ka folur për tentativën e

No Pic available
  • 2012-01-17

Banda e Durrësit, 4 burgime përjetë

Anëtarët e Bandës së Durrësit në gjykatë I penduari dënohet me vetëm dhjetë vjet burg, grupi i Lul Berishës, bandë dhe jo organizatë kriminale Gjykata: Dënime kapitale Berishës, Dokles, Taullajt e Dervishajt Dëshmia e të penduarit të Drejtësisë, Adriatik Coli, në gjykimin e ban

No Pic available
  • 2011-04-22

“Unë, karremi i bandës, Klodian Saliu më detyroi të lidhesha me Marsel Soitirin”

22/04/2011  Dëshmia e plotë e Valbona Jahos në Prokurori “Me Klodian Saliun jam njohur me anë të një shoqes sime, pas ardhjes nga Skrapari në Durrës. U njohëm dhe u lidhëm për disa kohë me njëri-tjetrin. Fillova të punoja në një rrobaqepësi që kishte Klodi me vëllezër

No Pic available
  • 2010-09-30

Aldo Bare sherr ne seance me vellain e te vrarit nga banda

TIRAN- Seanca e 30 gjyqesore ne ngarkim te Aldo Bares i akuzuar nga prokuroria si kreu i Bandes se Lushnjes vazhdoi me debate dhe kercenime prej tij ne ne adrese te deshmitarit te radhes te Prokurorise Fatmir Taullajt. Ai ishte thirrur ne seance me cilesine e deshmitarit te akuzes. Kur ne sallen e g

No Pic available
  • 2010-05-19

Krimet e Rënda pranojnë akuzat ndaj Dokles dhe Taullajt

Gjykata e Krimeve të Rënda vlerësoi dje masën e sigurisë “arrest me burg” për dy të cilësuarit si drejtues të grupit kriminal. Endrit Dokle, i shoqëruar nga paraburgimi “Jodan Misja 313” dhe Edmond Taullaj fillimisht kanë deklaruar gjeneralitetet e tyre përpara gjyqtares së gat

No Pic available
  • 2010-05-19

Operacioni Ura, Taullaj dhe Dokle mbeten në burg

Gjykata u komunikon akuzat dy prej të pandehurve që trafikonin drogë nga Shqipëria në Itali Gjykata e Krimeve të Rënda u ka komunikuar dje akuzat e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike Endrit Dokles dhe Edmond Taullajt. Togat e zeza kanë vlerësuar masën e sigurisë “arres

No Pic available
  • 2010-05-18

Droga, kërkohet ndërlidhësi i grupeve kriminale

Organizata e Endrit Dokles bashkëpunonte me disa persona nga Librazhdi. Lënda narkotike merrej në Kosovë dhe Maqedoni Një ndërlidhës i grupit kriminal që trafikonte lëndë narkotike, i cili u shkatërrua nga prokuroria gjatë operacionit të koduar “Ura”, është shpallur në k