Rezultate te kerkimit per termin: +Tedi +Blushi

Meta: total 83 / total_found 83 / time 0.000 / keyword[0] tedi / docs[0] 478 / hits[0] 824 / keyword[1] blushi / docs[1] 6705 / hits[1] 19692 /
Shifrat e çmendura që humbën trafikantët e drogës këtë vit, nga aksionet e policisë: 3 miliardë euro?
  • 2016-10-08

Shifrat e çmendura që humbën trafikantët e drogës këtë vit, nga aksionet e policisë: 3 miliardë euro?

Trafikantët e hashashit kanë humbur rreth 3 miliardë euro nga aksionet e policisë këtë vit. Kështu shkruan gazetari Tedi Blushi: Guardia di Finanzia dhe Policia e Shtetit publikuan sot raportin e përbashkët të drogës së asgjësuar në përmbyllje të misionit të fluturimeve mbi terri

No Pic available
  • 2016-05-03

Apel për ndërgjegjësim!

Sot është dita ndërkombëtare e lirisë së medias. Çdo vit, dhjetëra gazetarë humbasin jetën. Në Shqipëri, fatmirësisht nuk ka pasur viktima në radhët e kolegëve. Megjithatë, një nga rastet më të rënda është ai i Zamir Dules, gazetar i gazetës Koha Jonë në marsin e trazuar t

No Pic available
  • 2016-04-11

FOTOT/ Socialistët festojnë me fishekzjarre rezultatin e referendumit? Në fakt arsyeja është tjetër

Jo vetem ne rrjetet sociale, por edhe ne deklaraten e deputetit Ben Blushi flitet shume per fishekzjarret e hedhur dje ne Partine Socialiste, diku afer mesnates. Ne fakt fitorja e “PO” ne referendumin e organizuar nga partia me e madhe ne vend ishte plebishitare, duke i dhene nje konf

Nisma e Manjanit Juriste te diplomuar ne Perendim ejani te shpetoni drejtesine shqiptare
  • 2016-01-08

Nisma e Manjanit Juriste te diplomuar ne Perendim ejani te shpetoni drejtesine shqiptare

Transmetuar me 08012016 - 1405 PUBLICITET Nisma e ministrit te Drejtesise Ylli Manjani Juriste te diplomuar ne Perendim ejani te shpetoni drejtesine shqiptare Manjani Aktualisht skemi asnje gjyqtar dhe prokuror te diplomuar ja

Jozefina Topalli: Ti përmbysim bijtë e etërve
  • 2015-11-29

Jozefina Topalli: Ti përmbysim bijtë e etërve

Nga Jozefina Topalli Çoba "Bijte e eterve: "Mirenjohje per diktaturen komuniste" ne 25 vjetorin e levizjes antikomuniste! Po lexoj ne media (nga Tedi Blushi) zbardhjen e emrave te dekoruar nga qeveria me motivacionin "Medalje e Mirenjohjes" ! (liste e mbajtur sekrete

Kult 2015 / Akademia Kult ndan 13 çmimet prestigjoze dhe 2 speciale në emër të artit të vërtetë
  • 2015-11-08

Kult 2015 / Akademia Kult ndan 13 çmimet prestigjoze dhe 2 speciale në emër të artit të vërtetë

"Dy personalitete si Moikom Zeqo dhe Spartak Ngjela u nderuan nga drejtori i Akademisë Ylli Sula me çmimet speciale të Kult 2015".TIRANË, 8 Nëntor / ATSH / Klajdi Musabelliu / - Puna 1 vjeçare e artistëve të të gjitha zhanerave u kurorëzua sot gjatë mbrëmjes gala të ndarjes së Çmimeve

No Pic available
  • 2014-11-13

Incidenti me gazetarët shqiptarë në Preshevë, Tedi Blushi i ‘GSH’ sjell pamjet filmike- VIDEO

TIRANE- Një ditë pas përfundimit të vizitës zyrtare të kryeministrit, Edi Rama në Serbi, NEWS 24 ka siguruar pamjet filmike të incidentit të regjistruar me gazetarët shqiptarë pak para mbërritjes së tyre në Luginën e Preshevës. Pamjet filmike të regjistruara me aparat celular nga zv