Rezultate te kerkimit per termin: +Tefik +Osmani

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.244Z

Tefik Osmani kalon tek Shpresat

Lista 23 emërore e përzgjedhur nga trajneri i kombëtares shqiptare, Oto Baric do të reduktohet në 22 emra. Dhe është pikërisht mbrojtësi Tefik Osmani i cili do të kalojë tek ekipi i Shpresave që drejtohet nga trajneri Artan Bushati. Duket se mosaktivizimi i korcarit për një sezon tek e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.212Z

Tefik Osmani “betohet” te Besa

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, korcari Tefik Osmani, përfundimisht ka zgjedhur destinacionin e tij të ri pas dështimit të tratativave me Dinamon. Osmani, që sezonin e kaluar luajti në Ukrainë, tashmë ka nënshkruar një kontratë me presidentin e Besës, Nexhat Bizhdili dhe nga dita e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.447Z

Tefik Osmani kalon te Tirana

  Presidentët Xhani dhe Halili janë takuar gjatë pasdites së djeshme dhe kanë biseduar hollësishtpër kartonin e korçarit Tefik Osmani vishet bardheblu, ashtu sikurse përflitej në fakt që para ndeshjes me Shiroki Brijegun. Kontrata që ka nënshkruar mbrëmë mbrojtësi kor&c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.707Z

Tefik Osmani drejt Arabisë Saudite

/* */ DURRËS, 5 janar 2012 – Mbrojtësi i Teutës, Tefik Osmani, është pranë një kalimi në Arabinë Saudite.Korçari 26-vjeçar ndihmoi skuadrën durrsake të fitonte titullin simbolik “kampion dimri&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.853Z

Tefik Osmani, kalon te “Koniaspori”

26/05/2005  Mbrojtësi i Elbasanit, ka rënë parimisht dakord me klubin turk, por firma pritet të vijë në ditët e ardhshme. Abandonoi kampionatin shqiptar, për arsye të një oferte më të majme financiare Korçari Tefik Osmani, mbrojtësi i kombëtares shqiptare, një prej zbulimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.391Z

Tefik Osmani, një hap larg marveshjes me PAS Janina

Mbrojtësi korçar i Teutës, Tefik Osmani ka postuar një status në profilin e tij në “facebook” ku shkruante: Është gati firma. Burime pranë futbollistit i cili është edhe pjesë e Kombëtares, bëjnë me dije se Osmani është shumë afër firmës me ekipin grek, PAS Janina. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.450Z

Surpriza, Tefik Osmani kalon te Teuta e Durrësit

TIRANE-Kur mendohej se mund të firmoste me Skënderbeun, Tefik Osmani ka kaluar dje zyrtarisht te Teuta e Durrësit. Mbrojtësi korçar ka nënshkruar një kontratë një-vjeçare me klubin durrsak, duke u larguar pas shumë vitesh nga kryeqyteti, ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama