Rezultate te kerkimit per termin: +Tefta +Cani

Meta: total 21 / total_found 21 / time 0.029 / keyword[0] tefta / docs[0] 715 / hits[0] 1117 / keyword[1] cani / docs[1] 5332 / hits[1] 10379 /
Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

Krim brenda familjes në Tiranë, burri vret gruan dhe veten. Policia: Shkak, ekonomia
  • 2013-08-05

Krim brenda familjes në Tiranë, burri vret gruan dhe veten. Policia: Shkak, ekonomia

TIRANË-Krim i rëndë brenda familjes, burri vret gruan dhe më pas veten. Policia dyshon se ngjarja ka pasur si motiv veshtiresite ekonomike te familjes.Ngjarja e rëndë u shënua sot pak pas mesdite në kryeqytet ne rrugen 'Irfan Tomini'. Policia bën të ditur se viktimë e dorës së burrit k

Krim brenda familjes në Tiranë, burri vret gruan dhe veten. Familjarët: Shkak, xhelozia
  • 2013-08-05

Krim brenda familjes në Tiranë, burri vret gruan dhe veten. Familjarët: Shkak, xhelozia

TIRANË-Krim i rëndë brenda familjes, burri vret gruan dhe më pas veten. Policia dyshon se ngjarja ka pasur si motiv veshtiresite ekonomike te familjes.Ngjarja e rëndë u shënua sot pak pas mesdite në kryeqytet ne rrugen 'Irfan Tomini'. Policia bën të ditur se viktimë e dorës së burrit k

Tiranë, krim brenda familjes, burri vret gruan dhe veten. Familjarët: Shkak, xhelozia
  • 2013-08-05

Tiranë, krim brenda familjes, burri vret gruan dhe veten. Familjarët: Shkak, xhelozia

TIRANË-Krim i rëndë brenda familjes, burri vret gruan dhe më pas veten. Policia dyshon se ngjarja ka pasur si motiv veshtiresite ekonomike te familjes.Ngjarja e rëndë u shënua sot pak pas mesdite në kryeqytet ne rrugen 'Irfan Tomini'. Policia bën të ditur se viktimë e dorës së burrit k

No Pic available
  • 2013-07-21

Tiranë, krim brenda familjes, burri qëllon me thikë në zemër bashkëshorten 18-vjecare

TIRANË- Tronditet sërish kryeqyteti. Një krim brenda familjes i ka marrë sot jetën një tjetër gruaje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Hekal të Tiranës, ku burri ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij. Sipas policisë viktima është 18-vjecarja Anxhela Gjoshi, ndërsa autorit

No Pic available
  • 2013-07-21

Tiranë, burri qëllon me thikë në zemër bashkëshorten 18-vjecare

TIRANË- Tronditet sërish kryeqyteti. Një krim brenda familjes i ka marrë sot jetën një tjetër gruaje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Hekal të Tiranës, ku burri ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij. Sipas policisë viktima është 18-vjecarja Anxhela Gjoshi, ndërsa autorit

No Pic available
  • 2013-07-17

Alketa punonte prej 1 viti si shitëseKolegu i punës: Nuk sillte probleme

TIRANE - Alketa Cani nëna e dy fëmijëve, e cila u ekzekutua me automatik pasditen e së hënës nga bashkëshorti i saj Ilirian Cani, ka qenë gjithmonë e rregullt në punë. Ajo prej një viti punonte si shitëse, në një dyqan që