Rezultate te kerkimit per termin: +Tek

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.336Z

Tek Tegu, tek Tegu!

Share Nga Mero Baze   Kemi dy raste për të cilat opinioni publik është i dëshpëruar nga pamundësia për të ndalur makutërinë e pushtetit. E para është historia e një tenderi për lotarinë kombëtare, ku një kompani austriake ofron publikisht planin e saj të biznesit për të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.365Z

Tek Doktori

Nga Edison Ypi -Çfarë bën ti kur sheh në televizor një ushtri me makina, autoblinada, polica të armatosur gjer në dhëmbë që shkojnë të shkulin 100 rrënjë hashish në një fshat me 50 shtëpi ? -Më vjen shumë për të qeshur me këtë teatralitet. Mundohem të qesh sa e meriton. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.015Z

Vëzhgimi/Azilantët ortek, turistët tek e tek

Shqipëria po mpaket e po boshatiset nga numri i lartë i azilkërkuesve ndërsa turistët shihen të vijnë aq pak në numër, sa në kohën e komunizmit kur një turist shihej me aq kërshëri e habi saç shihet një "UFO" në qiell. Në mënyrë figurative, qeverisja e Ramës mund të pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.551Z

FOTOT/ Të gjithë sytë tek Porsche, jo tek Sharapova

Ajo mbërriti me shumë stil në një festë të organizuar në prag të turneut të Wimbledon. Por sytë e njerëzve nuk ishin tek tenistja bukuroshe Maria Sharapova, por tek makina me të cilën ajo mbërriti. E shoqëruar nga piloti i F1, Mark Webber, ajo erdhi në tapetin e kuq me një Porsch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.648Z

Vucinic tek Inter Guarin tek Juve

Juventus dhe Inter kanë arritur marrëveshjen për një shkëmbim kokë më kokë mes Mirko Vucinic dhe Fredy Guarin, i cili disa javë më parë dukej se do të transferohej tek Chelsea. Sipas ‘La Gazzetta dello Sport’, dy rival&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.805Z

Gurkuf tek Milani, ose tek Bordo, në sezonin e ardhshëm

Milano - Klubi i Milanit deklaron vendimin e tij për të ardhmen e mesfushorit francez, Joan Gurkuf. Administratori i deleguar i kuqezinjve, Adriano galiani, deklaron se Gurkuf nuk do të kalojë tek asnjë skuadër tjetër, veç Bordosë, ose Milanit. Futbollisti është dhënë nga Milani në for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.344Z

Plaku tek Ham Kami

Sebino Plaku do te jete perseri pjese e Ham Kamit. Sulmuesi qe luajti ne forme huazimi tek blute le serish Dinamon, per te dytin vit rradhazi ne merkaton e Janarit.Shenuesi me i mire i kampioneve ne fuqi ne 17 jave e njekohesisht njeriu qe rihapi kampionatin duke shenuar ndaj Vllaznise ne ndeshjen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama