Rezultate te kerkimit per termin: +Teknikisht

Total: 2266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.870Z

Deschamps Chelsea dominoi teknikisht dhe fizikisht

Trajneri i Marseille Didier Deschamps ka thene se ish-klubi i tij Chelsea dominoi si teknikisht ashtu edhe fizikisht gjate ndeshjes se mbremshme te Liges se Kampioneve. Ish-mesfushori i Bluve udhehoqi ekipin francez ne betejen ne Stamford Bridge por deshtoi te nxjerre ndonje rezultat pozitiv du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

INTERVISTA/ Deputeti gjerman: Politikisht, teknikisht e shkencërisht, ska asnjë arsye të zgjidhet Shqipëria

Asgjësimi i armëve kimike siriane mund të bëhet në çdo vend, nëse vihet në dispozicion ekspertiza, thotë në një bisedë me DW Jan van Aken, deputet në Bundestag dhe ekspert për asgjësimin e armëve biologjike.   Çfarë kushtesh duhet të plotësojë një vend për asgjësimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.832Z

Ivanoviç: Zgjedhjet në Kosovë, teknikisht është e vështirë

Thirrjet kundër organizimit të zgjedhjeve serbe në Kosovë po përsëriten çdo ditë. Serbia megjithatë pritet të marrë një vendim për këtë çështje, gjatë javës së ardhshme. Oliver Ivanoviç tho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.322Z

Manjani: Teknikisht ska pengesë per zgjidhjen e ngërçit për dy çështjet e mbetura

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani por edhe negociatori i LSI për reformën në drejtësi ka reaguar në lidhje me negociatat. Ai ka deklaruar se konfirmon kronologjinë e zhvillimeve në takimin e grupit negociator. Manjani: Konfirmoj plotesisht kronologjine e zhvillimeve ne takimim e grupit ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.605Z

Koci: Jam i befasuar me vendimin e Gjykatës, Donika teknikisht është e lirë

Pas publikimit në media, të aktvendimit për vazhdim të paraburgimit prej 60 ditësh për deputetët Albin Kurti, Albulena Haxhiu dhe Faton Topalli dhe për arrest shtëpiak edhe për 60 ditë për deputeten Donika Kada-Bujupi, ka reaguar sot avokat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.408Z

Me Serbinë flasim teknikisht

Shefja e delegacionit të Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, ka thënë për Kosovapress se raundi i radhës së bisedimeve me Beogradin zyrtar është propozuar që të mbahet më 14 tetor, por kjo do të konfirmohet vetëm pas takimit me ndërmjetësin Robert Kuper dhe pas konfirmim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.459Z

Varka e Farkës, e rregullt teknikisht

• Ekspertiza e varkës së tragjedisë, e cila u mori jetën 16 personave në liqenin e Farkës, tregon se mjeti lundrues nuk ka pasur asnjë defekt.Sipas specialistëve që kanë bërë verifikimin e varkës, ajo ka qenë në gjendje të mirë teknike. Hetuesit në fakt, kanë bërë nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama