Rezultate te kerkimit per termin: +Telefonatat

Total: 1555
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.650Z

Telefonatat anonime, Astrit Kurmemaj, vrasësi i Muçës

05/03/2005  TIRANË – Telefonatat anonime vijnë si provë në sallën e gjyqit. Këtë provë, e cila deri pak ditë më parë gjendej në sallën operative të policisë së Shkodrës, u sigurua nga ana e Gjykatës për Krime të Rënda. Janë më shumë se katër telefonata anonime, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.269Z

Të zhdukura telefonatat e Moratit

Calciopoli: Nënkoloneli Aurikio s’di të japë shpjegime pse s’janë më këto përgjime Procesi i Moxhit dhe në përgjithësi i të gjithë protagonistëve të “Calciopoli”-t italian, që po zhvillohet në Gjykatën e Napolit, ditë pas dite po bëhet gjithnjë edhe më i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.744Z

Shtohen telefonatat ne sallen operative

Kjo është salla operative, vendi ku mbërrijnë informacionet nga terreni dhe koordinohen shërbimet për t’ju përgjigjur ngjarje. Nga 12 743 telefonatat e mbërritura në këtë sallë për 6-mujorin e parë, 7882 telefona ishin p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.944Z

Telefonatat për politikanë të huaj "kryqëzuan" Kriston

Për Artan Kriston ekzistojnë edhe një sërë përgjimesh telefonike që e implikojnë hoxhën për nxitje të terrorizmit. Telefonata është regjistruar rreth dy muaj më parë, ku është përdorur togfjalëshi "t‘i zhdukim". Ndërkaq, në telefonatat e përgjuara me vendim të gjykatës ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.630Z

Nishani: Telefonatat për ndihmë nga kafenetë e Tiranës, që të krijohet një atmosferë alarmante

Share Nje nga telefonuesit nga kafenete e Tiranes?! Ministri i Brendshëm, Bujar Nishani, kërkon që ta çdramatizojë në maksimun situatën e rëndë të krijuar si pasojë e reshjeve të dëborës. Aq sa ka arritur deri aty, sa gjatë emisionit 5 pyetje nga Babaramo, ka t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.449Z

Kukës, Zhdukjae Bleona Matëshetohen telefonatat

KUKES - Plot 20 ditë pas zhdukjes misterioze të 6-vjeçares Bleona Mata nga Zapodi i Kukësit, ende policia nuk ka një të dhënë të besueshme për rënien në gjurmët e fatit të saj, ndërkohë që zyrtarisht pohohet se kanë nisur telefonatat e para në polici për pista dyshimi të kësaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.434Z

Telefonatat e dyshimta para zhdukjes së Bleonës

Grupi hetimor deklaron se hetimi pr 6-vjearen nga Kuksi nuk ka ndalur n asnj moment Ndryshe nga ditt e tjera, nj i afrm telefonoi shum her dy numra Fakte t reja pr zhdukjen e 6-vjeares nga Zapodi i Kuksit, Bleona Mata. Nj person, i afrm i saj, ka kryer telefonata t shumta ditn para se ajo t zhdukej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama