Rezultate te kerkimit per termin: +Telegrafi

Total: 2442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.061Z

Telegrafi: E guximshmja, Arbana Xharra (Foto)

Lajmi i marrjes së çmimit prestigjioz ndërkombëtar për Gra të Guximshme, bëri xhiron e botës, shkruan "Telegrafi". Arbana Xharra është triumfi i një gazetareje që zgjedh rrugën e hulumtimit, jo për t'i mbijetuar gazetarisë, por për ta përmirësuar atë përmes talentit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.630Z

Stavridis konfirmon mbështetjen për Kosovën Nga "Telegrafi"Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu priti të premten komandantin suprem të Forcave të Përbashkëta për Evropë, admiralin James Stavridis. Në një bisedë të gjatë dhe miqësore, pre

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Stavridis konfirmon mbështetjen për Kosovën Nga "Telegrafi"Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu priti të premten komandantin suprem të Forcave të Përbashkëta për Evropë, admirali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.560Z

Daci: Bandat po e dëmtojnë KosovënNga "Telegrafi"“Kosova po rrezikohet nga bandat, të cilat po dëmtojnë fuqishëm progresin e vendit”,- ka thënë të shtunën kryetari i Lidhjes Demokratike të Dardanisë, Nexhat Daci, gjatë një takimi që ka zhvilluar me s

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Daci: Bandat po e dëmtojnë KosovënNga "Telegrafi"“Kosova po rrezikohet nga bandat, të cilat po dëmtojnë fuqishëm progresin e vendit”,- ka thënë të shtunën kryetari i Lidhjes Demokratike të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.581Z

FOTO/ Presidenti Obama përmes fotove, momente pikante që nuk i keni parë kurrë

Pete Souza është fotografi zyrtar i Shtëpisë së Bardhë. Souza, i cili ka kaluar tetë vitet e fundit duke dokumentuar dy mandatet e Barack Obama në Zyrën Ovale, thotë se e bën këtë punë me kënaqësinë më të madhe. Më poshtë do të shikoni disa nga fotot që nuk i keni parë të Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.630Z

Pajaziti: Kosova ka bërë progres drejt liberalizimit të vizave Nga "Telegrafi"Procesi i liberalizimit të vizave është sensibilizuar brenda institucioneve të Kosovës dhe brenda shoqërisë kosovare, ka vlerësuar të premten ministri i Punëve të Brendshme

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Pajaziti: Kosova ka bërë progres drejt liberalizimit të vizave Nga "Telegrafi"Procesi i liberalizimit të vizave është sensibilizuar brenda institucioneve të Kosovës dhe brenda shoqërisë kosovare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.362Z

PDK shkarkon Pajazitin, Bajramin dhe VehapinNga "Telegrafi" Kryeministri Hashim Thaçi ka shkarkuar nga postet Zenun Pajazitin, Arsim Bajramin dhe Idriz Vehapin, ndërkohë që menjëherë pas ka dhënë emrat e ministrave të rinj Bajram Rexhepi është em

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. PDK shkarkon Pajazitin, Bajramin dhe VehapinNga "Telegrafi" Kryeministri Hashim Thaçi ka shkarkuar nga postet Zenun Pajazitin, Arsim Bajramin dhe Idriz Vehapin, ndërkohë që menjëherë pas ka dhënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.883Z

A e ka fyer vërtet zv. ministri i ri i LSI kaq rëndë Ramën?

Qeveria ka miratuar sot emrat e tre zëvendësministrave të rinj. Mes tyre janë ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Bahri Shaqiri, si zëvendësministër i Transporteve, një ministri që drejtohet nga Lëvizja Socialiste për Integrim. Roni Telegrafi do jetë zëvendësministër i Bujq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama