Rezultate te kerkimit per termin: +Telekon

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] telekon / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Një sulm hakerësh lë gjysmën e Gjermanisë pa internet e telefon
  • 2016-11-28

Një sulm hakerësh lë gjysmën e Gjermanisë pa internet e telefon

As televizor, as telefon dhe as internet. Të dielën pasdite, rrjeti Telekon regjistroi probleme të mëdha mbi funksionimin e tij në territorin gjerman, në veçanti në disa qytete të mëdha, si Berlini, Hamburgu dhe Frankfurti dhe në Ruhrgebiet, zonat më të populluara për nga dendësia në

Betejat vendimtare
  • 2011-11-15

Betejat vendimtare

Portugalia synon të shfrytëzojë përparësinë e vendasit dhe fushën kualitative në Lisbonë për të mposhtur Bosnjën e Hercegovinën dhe për të siguruar kualifikimin për Euro 2012. Por, optimizmi nuk mungon as te boshnjakët. Mali i Zi beson se mund të rikuperojë disavantazhin prej dy g