Rezultate te kerkimit per termin: +Televizionin +Kombetar

Meta: total 184 / total_found 184 / time 0.000 / keyword[0] televizionin / docs[0] 8497 / hits[0] 9304 / keyword[1] kombetar / docs[1] 11448 / hits[1] 17536 /
Eeeej tellall, ne hymë në zgjedhje me një qeveri që na vrau në mes të Bulevardit. Ku ishe ti pis atë kohë?
  • 2017-03-09

Eeeej tellall, ne hymë në zgjedhje me një qeveri që na vrau në mes të Bulevardit. Ku ishe ti pis atë kohë?

Nga Erjon Braçe Ne Qershor te vitit 2013-te, ne hynim ne zgjedhje pasi na kishin vrare. Po po, na vrane mu ne mes te bulevardit, diten dhe, me armet e shtetit. Pra, ne Qershor 2013-te, diten e zgjedhjeve, ne u paraqitem ne to me: Qeverine e Sali Berishes qe na kishte vrare; Garden e Qeverise se

Rexhep Qosja Bashkimi i shqiptareve i pashmangshem
  • 2017-02-14

Rexhep Qosja Bashkimi i shqiptareve i pashmangshem

p styletext-align justifyIntervista e plote e Profesor Rexhep Qosja dhene gazetares Rudina Xhunga per Dritare ne Vizion Plusbrbr p styletext-align justifyProfesor Qosja cfare do te thote shkembim territoresh per Shqiperine Kosoven Mitrovicen Preshevenbrbr p styletext-align justifyUne mund te them se

Kathimerini Paketa Rama e negociatave per camet e ligjin e luftes
  • 2016-11-23

Kathimerini Paketa Rama e negociatave per camet e ligjin e luftes

var fbShare url httpvizionplusalkathimerini-paketa-rama-e-negociatave-per-camet-e-ligjin-e-luftessize smallp styletext-align justifyNje pakete ceshtjetsh te pazgjidhura mes Athines dhe Tiranes zyrtare e pershkruan gazeta Kathimerini intervisten e kryeministrit Edi Rama per programin Histori ne tele

Propoganda e zeze e selise blu
  • 2016-10-28

Propoganda e zeze e selise blu

Transmetuar me 27102016 - 1846 Nga Alfred Pezabr br Ka nje tentative te sforcuar ditet e fundit nga ana e PD per te kerkuar se formesuari me cdo mjet menyre e cmim nje kauze te re e cila lidhet me fjalen censure Qe do te thote se a

Shqiperia anetare e BE brenda dhjete viteve
  • 2016-05-13

Shqiperia anetare e BE brenda dhjete viteve

brbrKryeministri Edi Rama beson se Shqiperia do te arrije te behet anetare e Bashkimit Europian brenda 10 viteve Kreu I qeverise e ka shprehur kete qendrim ne nje interviste per televizionin francez TV5 ku ka theksuar se Shqiperia po ben perpjekje cdo dite per tu bere pjese e familjes evropiane brbr

Lejet e ndertimit i dha Rama apo Basha Ja e verteta mbi shqetesimin e PD per censure nga Klan
  • 2015-11-03

Lejet e ndertimit i dha Rama apo Basha Ja e verteta mbi shqetesimin e PD per censure nga Klan

0 brbr SSSAbrASS brbrPartia Demokratike ne perpjekjet per tia faturuar Kryeministrit Rama dhenien e disa lejeve zhvillimore ka kritikuar sot edhe Televizionin Klan per censurebrbr brbrTv Klan dje ne kroniken e tij ka cituar deklaraten e Partise Demokratike ku ajo thote se Edi Rama genjeu shqiptaret

Putin mbron sulmet ne Siri
  • 2015-10-12

Putin mbron sulmet ne Siri

brbrPresidenti rus Vladimir Putin mbrojti serish sulmet ajrore ne Siri duke theksuar se qellimi i tyre eshte stabilizimi i qeverise legjitime te presidentit Bashar Al-Assad Ne nje kohe kur SHBA dhe vende te tjera pjese e koalicionit kunder ISIS dyshojne se shenjestra e sulmeve nuk eshte Shteti Isla