Rezultate te kerkimit per termin: +Tem

Total: 5412
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.651Z

Wilhelm: Kosova në OKB, temë dialogu

Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq, dhe ambasadori gjerman në Serbi, Heinz Wilhelm, janë pajtuar se anëtarësimi i Kosovës në OKB mund të jetë temë vetëm në kornizat e “dialogut për zgjidhjen e përgjithshme të &c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.389Z

Cyanide vjen me “Ushtarin Tem”

Reperi kosovarë, Cynaide e ka publikuar këngën e tij më të re, që quhet, “Ushtarin Tem”. Në të vërtet, ky projekt i reperit, është një bashkpunim me këngëtaren gjakovare, Vesa Smolica. Kjo këngë ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.854Z

Kaos publikon ‘Ngoje Zemrën Tem’

Grupi Kaos, ka publikuar këngën e tyre më të re, ‘Ngoje Zemrën Tem’ e cila për dallim nga këngët e tjera të tyre, ka një tematik më ndryshe. Përmes kësaj kënge, u kërkohet falje prindërve për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.355Z

Gjithmon e kam në zemër popullin tem, a e meritojmë këtë Shenjtore?

Foto 1 nga 53 Është një prej eventeve më të pritura të Jubileut. Dhe është edhe hapi i fundit i rrugëtimit eklezial i Nënë Terezës së Kalkutës, një prej figurave më të njohura të historisë së katolicizmit të '900-s. Nesër, në Sheshin e Shën Pjetrit në Vatikan, do t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.736Z

Hungari, presidenti jep dorëheqjenkopjoi temëm për doktoraturën

BUDAPEST – Presidenti hungarez Pal Schmitt ka dhënë sot dorëheqjen. Muaj më parë ai u përfshi në skandalin e Plagjaturës ( kopjimit të temës së tij të diplomës). Javën e kaluar Universiteti I Budapestit i hoqi presidentit t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.310Z

Bogdanovic: Statusi temë e bisedimeve Prishtinë-Beograd

BEOGRAD-Ministri i Serbisë për Kosovën, Goran Bogdanovic, ka deklaruar se Beogradi do të bisedojë me të gjithë përfaqësuesit legjitim të Kosovës, duke përfshirë edhe Hashim Thaçin, por Serbia njëkohësisht dëshiron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.086Z

Premierë: Butrinti vjen me “Merre zemrën tem” (Video)

Këngëtari i ri Butrint Imeri ka publikuar këngën e re të titulluar “Merre zemrën tem”. Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Vig Poppa dhe po i njejti e ka bërë edhe muzikën, ndërsa për videoklipin është kujdesur pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama