Rezultate te kerkimit per termin: +Tema

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.160Z

NJOFTIM I GAZETES TEMA

Share Gazeta Tema njofton të gjithë lexuesit që kanë pasur probleme pasi nuk kanë mundur të hyjnë dot në faqen tonë duke përdorur adresën www.tema.al, që të përdorin gjithmonë adresën www.gazetatema.net. Brenda pak ditësh shpresojmë që të rregullohet ky pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.527Z

Protestë e gazetës TemA

SHTYPI DHE QEVERIA Kryeministri Sali Berisha, vendosi dy ditë më parë që të rrethojë me policë ambientet ku është e vendosur gazeta “TemA”, për ta detyruar që të largohet prej tyre, edhe pse ambientet janë marrë përmes një kontrate koncesionare 20-vjeçare, fituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.545Z

Policia rrethon gazeten “Tema”

Dhjetra police jane konfliktuar me gazetaret dhe botuesin e gazetes Tema. Policia nuk ka lejuar hyrjen e gazetareve ne redaksi, veprim per te cilin policia nuk dispononte asnje urdher me shkrim. Vete botuesi i Tema-s, Mero Baze thote se gjykata me date 6 janar i ka dhene te drejte zbatimit te kontra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.886Z

Gazeta Tema date 7 Tetor

Kjo eshte faqja e pare e gazetes Tema, date 7 tetor 2012.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Gazeta Tema, datë 4 tetor

Kjo është faqe e parë e gazetës TemA, datë 4 tetor 2012

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.476Z

Bllokohet gazeta Tema

Forcat e policise se shtetit kane rrethuar gazeten “Tema” duke kerkuar te nxjerrin me force nga godina punonjesit dhe drejtuesin e saj Mero Baze. Por kundershtimi i tyre dhe mberritja e menjehershme e mediave ka sprapsur aksionin e policise qe eshte larguar menjehere. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.994Z

Hacker-at sulmojnë gazetën TemA

Prej 24 orësh faqja online e gazetës TemA është sulmuar nga grup hacker-ash, çka ka bërë që faqja që prej mesditës së djeshme të ketë probleme dhe të mos funksionojë. Sulmi ka ardhur nga një grup hacker-ash nga Tirana, të cilët kanë bllokuar serverin e Temës. Sul

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama