Rezultate te kerkimit per termin: +Temat

Total: 6533
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.598Z

I kërkojnë temat

Partitë opozitare, LDK, Vetëvendosje dhe AAK, po planifikojnë ta thërrasin Hashim Thaçin në Parlament për të dhënë llogari për takimin me Ivica Dacicin. Ato duan të dinë temat që u diskutuan në takim. Nga ana e tij, Kryeministri ka thënë se kontakte me palën serbe do të ketë edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.767Z

Kuci Se shpejti temat per bisedim

Zevendeskryeministri i vendit Hajredin Kuci ka bere te ditur se pritet shume shpejt te caktohen temat te cilat do te bisedohen me Serbine. Zevendeskryeministri Kuci sipas Telegraf deklaroi se ne bashkepunim edhe me Bashkimin Evropian dhe me Shtetet e Bashkuara te Amerikes shpejt do te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.025Z

Temat e fshehura në Windows 7

Nga Express më 21 dhjetor 2010 në ora 09:52 Nëse keni instaluar Windows 7 në kompjuterin tuaj, mbase ende nuk e dini që keni disa tema (Themes) të fshehura përveç atyre që shihni te lista e Windows-it. Ideja fillestare e Microsoft ishte që të instalohej tema përkatëse sipas vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.789Z

Matura 2011, temat për profilet shoqërore

19/01/2011  Programet orientuese për dy lëndët e detyruara Matematikë dhe Gjuhë Shqipe e Letërsi Detajohen temat e mësimeve që maturantët duhet të përgatisin për provimet e maturës shtetërore 2011. Grupet e punës tashmë kanë përcaktuar programet orientuese për të dyj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.425Z

Në bisedime, së pari temat e lehta

Nga Express më 04 mars 2011 në ora 16:04 Zëvendëskryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq, njëherësh ministër i Brendshëm i këtij vendi, tha sot se në bisedimet ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës, do të fillohet me temat për të cilat “ndoshta më lehtë” mund të fitohet zgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.433Z

Bisedimet ja temat e raundit te katert

Nesër dhe pasnesër në Bruksel do të zhvillohet raundi i katërt i bisedimeve mes Prishtinës dhe Beogradit për cështjet teknike. Lajmin e bëjnë të ditur mediat kosovare, sipas të cilave temat kryesore që do të preken n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.859Z

Shtohen temat e dialogut teknik

PRISHTINE-Arritja e Marrëveshjes për menaxhimin e integruar të kufirit ia ka shtuar shpresat BE-së që nëpërmjet dialogut teknik të arrihen më shumë zgjidhje. Diplomatë ndërkombëtarë kanë shpjeguar për “Kohën D

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama