Rezultate te kerkimit per termin: +Tendenca

Total: 5607
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.627Z

FOTOT/ Cameron Diaz: Gjithë gratë kanë tendenca lesbike

Ajo është një nga emrat më të njohur të Hollivudit, por komentet e saj të fundit pritet që të shkaktojnë shumë debate. Cameron Diaz, 41 vjeç, ka pranuar në një intervistë për Glamour se tërhiqet nga femrat dhe shton se të gjithë femrat kanë tendenca lesbike. Ndërsa është zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.855Z

Pra, kjo është tendenca e fundit e pasanikëve arabë? (FOTO)

Tendenca e fundit për pasanikët arabë duket se është ajo e të pozuarit në krah të kafshëve shtëpiake. Shtëpiake? Në fakt nuk janë qen e mace, por kafshë të egra, kryesisht luanë. Fotot janë përhapur në faqen e Instagram, kushtuar fëmijëve të pasanikëve. Fotot më të klikua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.003Z

Tendenca më e fundit nga Japonia: Dhëmbët dyshë

Share Dhëmbët perfektë? Të bardhë, të mëdhenj, të drejtë e të rreshtuar mirë në gojë. Mund të jetë kështu në çdo vend të botës, përveç Japonisë. Femrat në këtë vend po çmenden pas një tendence të fundit për të pasur një pamje të njohur me emri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.147Z

Tendenca e re janë këto tatuazhe kaq provokuese (+16)

Tendenca më e re e kësaj vere duket se janë tatuazhet provokative pranë anës së gjoksit. Personazhe të famshme kanë nisur të aplikojnë të tilla tatuazhe. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook Foto 1 nga 11

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.846Z

Tendenca e re, buzët 'Vampir', 'Puthja vrasëse'

TIRANE-Buzë të errëta, të kuqe gjak, buzët vampir një tendencë e re në pasarelat e modës për Vjeshtë-Dimër 2013. Të parat që e kanë kopjuar kanë qenë Anne Hathaway, Selena Gomez dhe Katy Perry, dhe pas tyre gjithë vajzat kudo në botë. Tendenca ‘buzëtgjak’ “puth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.399Z

Tendenca e re për gjoksin do ju befasojë

Kemi parë kushedi sa tendenca, por kjo duhet të jetë ndër më të çuditshmet. Femrat në Japoni po vendosin shirita poshtë gjoksit, në mënyrë që dekolteja e tyre të dalë më shumë në dukje. Tendenca e fundit vjen nga një personazh i animuar, i quajtur Hesia. Tani femrat po e imitojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.331Z

Fotot fantastike: Tendenca e re janë shtëpitë si të Hobitëve

Nëse doni të jetoni si një Hobit, në botën magjike që ka pushtuar fantazinë e njerëzve, atëherë duhet të shkoni në vendet skandinave. Në Suedi, Norvegji dhe Islandë po përhapet tendenca më e re: Shtëpitë e Hobitëve me çati të mbuluara me bar. Shtëpitë e mëposhtme janë pjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama