Rezultate te kerkimit per termin: +Tentoi

Meta: total 1000 / total_found 7986 / time 0.004 / keyword[0] tentoi / docs[0] 7986 / hits[0] 9106 /
Erkand Qerimaj e mbyll i dyti në Europianin e Gjeorgjisë
  • 2019-04-10

Erkand Qerimaj e mbyll i dyti në Europianin e Gjeorgjisë

Erkand Qerimaj u rendit i dyti në baterinë B në Kampionatin Europian të Shtangës që po zhvillohet në Batumi të Gjeorgjisë. Shkodrani, i cili konkurroi në peshën 81 kg, ngriti në total 347 kg në total. Në stilin e shkëputjes, Qerimaj i realizoi me sukses të tria provat, fillimisht m

Çpo ndodh në Elbasan? Prishi takimin e Ramës, arrestohet ish-deputeti i PD
  • 2019-04-02

Çpo ndodh në Elbasan? Prishi takimin e Ramës, arrestohet ish-deputeti i PD

Vazhdojnë tensionet në qarkun e Elbasanit, ku kryeministri Edi Rama dhe eskorta e tij janë ndalur disa herë në pritë, gjatë rrugës për në vendet ku ka zhvilluar aktivitetet elektorale. Pas arrestimit të kreut të PD në Librazhd dhe 5 militantëve që i ndërprenë rrugën shefit të qeve

Asani zhvlerëson perlën e Reginaldos, Partizani fiton edhe me barazim
  • 2019-03-30

Asani zhvlerëson perlën e Reginaldos, Partizani fiton edhe me barazim

Kategoria Superiore është rikthyer sot me takimin e parë të javës së 26, që ishte njëkohësisht edhe kryendeshja e javës, përballja mes Kukësit të vendit të dytë dhe Partizanit kryesues. Në stadiumin Loro Boriçi të Shkodrës, ishin tifozët e kuq ata që dominonin në numër dhe n

Jam e operuar mos më prek, policia ndalon protestueset e Astirit (FOTO)
  • 2019-03-28

Jam e operuar mos më prek, policia ndalon protestueset e Astirit (FOTO)

Përplasja midis policisë dhe banorëve të Astirit para Ministrisë së Brendshme, degjeneroi edhe në dhunë policore. Në një moment policia tentoi të largonte dy qytetare që tentuan të çanin kordonin. Shkak u bë bllokimi i pedonales Murat Toptani nga policia me arsyetimin se pritet një d

Kush është shoferi i autobusit të shkollës që tentoi masakrën
  • 2019-03-21

Kush është shoferi i autobusit të shkollës që tentoi masakrën

I lindur në Francë nga prindër senegalezë, shtetas italian që nga viti 2004, pasi u martua me një breshiane nga e cili ishte ndarë. Ousseynou Sy, i njohur si Paolo, 47 vjeç, është shoferi i autobusit të tentativës së masakrës të San Donato (Milano), me patentë shoferi të pezulluar p

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!
  • 2019-03-19

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!

Andi BUSHATI Akti radikal i opozitës, që e kapi në befasi pronarin e vetëm të tepsisë, ka ndërsyer një lukuni përkrahësish të Edi Ramës të nisin një fushatë rikujtimi të të gjitha të zezave të pushtetit të Berishës. Disa përmendin 21 janarin, disa implikimin e të birit të tij

Shoqëria, rrëfehet Majlinda Bregu: Luli më doli shok i keq, Rama
  • 2019-03-18

Shoqëria, rrëfehet Majlinda Bregu: Luli më doli shok i keq, Rama

Majlinda Bregu flet për shoqërinë me kryeministrin dhe kryetarin e PD: Luli më doli shok i keq, kurse Ramën Ajo ka qenë një nga ministret më të njohura të qeverisë së Partisë Demokratike, teksa drejtoi Ministrinë e Integrimit, por u detyrua të mbetej jashtë kësaj force politike pas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama