Rezultate te kerkimit per termin: +Tentojn

Total: 1038
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.693Z

Tentojnë të rikthehen në vendet e punës

Janë më shumë se 230 punëtor të NBI 'Suhareka', të cilët sot në mëngjes do të tentojnë të rikthehen në vendet e tyre të punës. Sipas një njoftimi për media, 232 punëtorët do të tentojnë të h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.989Z

Tentojnë ta grabisin, mbetet i plagosur kambisti

TIRANE- Tentojnë ta grabisin, mbetet i plagosur kambisti. Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se persona ende të paidentifikuar kanë tentuar të grabisin shtetasin Ylli Omeri. Në tentativë për të grabitur paratë agresorët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.022Z

Milot, tentojnë të grabisin mearmë dhe maska, 4 arrestime

MILOT - Katër të rinj tentojnë të grabisin me armë dhe maska në Milot të Kurbinit.Por që kanë dështuar në qëllimin e tyre, pasi janë arrestuar Pjeter Lleshi, 18 vjeç, Klinsman Preçi, 19 vjeç, Besmir Veseli, 24 vje&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.400Z

Tifozët e Realit tentojnë të qëllojnë Gareth Bale

Real Madridi në xhiron e fundit u mposht në shtëpi nga rivalët e Atletico Madridit me rezultat 1 – 2. Kjo humbje shkaktoi revoltim të tifozëve madrilian, të cilët gjatë ndeshjes fishkëllyen lojtarët e kërkuan dorëheqjen e preside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.955Z

Ja skuadrat që po tentojnë t’ia marrin Shaqirin Romës

Skuadra italiane Roma, ditëve të fundit ka qenë skuadra më e interesuar për mesfushorin e Bayern Munchen, Xherdan Shaqiri. Giallorosët pas nënshkrimit me talentin Iturbe, janë kthyer nga futbollisti me prejardhje nga Kosova, ku këto ditë do të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.506Z

Tentojnë të grabisin familjen kosovare

Një familje kosovare i ka shpëtuar paq një grabitjeje nga dy vëllezër kuksianë, të cilët i kishin zënë pritë në autostradën Kukës-Morin, por që është parandaluar nga policia. Dy të rinjtë kishin dalë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.722Z

Greqi, tre shqiptarë tentojnë të arratisen nga burgu me helikopter

Ashtu si në skenat e filmave të Hollywood-it, një i dënuar me burgim të përjetshëm ka tentuar të arratiset nga burgu. Ngjarja ka ndodhur në Greqi dhe kjo nuk është hera e parë kur të burgosurit tentojnë të arratisen në k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama