Rezultate te kerkimit per termin: +Tepelena

Total: 2187
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.261Z

Ja si duket Tepelena natën

Kryeministri Edi Rama ka postuar mbrëmjen e sotme një foto nga qyteti i Tepelenës, pas përfundimit të projektit të Rilindjes Urbane. Ja çfarë shkruan kryeministri: “Tepelena në mbrëmjepas përfundimit të një tjetër projekti të programit kombëtar të Rilindjes Urbane” Të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.186Z

Si ishte në pamje Ali Pasha Tepelena

Nga Dorian Koçi Periudha e fundit të shekullit të XVIII dhe fillimit të shekullit të XIX, periudhë që fillon me interesimin e Fuqive të Mëdha për rajonin e Ballkanit, çka korrospondon përveç pranisë diplomatike dhe ushtarake të Francës, Rusisë dhe Anglisë në këto territore e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.618Z

Uji natyral “Tepelena”, 10 vjet në treg

Kane kaluar 10 vjet që nga koha kur shoqëria “Uji i Ftohtë Tepelenë” sh.p.k, ka filluar ambalazhimin e ujit mineral natyral “Tepelena”. Pikërisht për të celebruar këtë përvjetor, drejtuesit e shoqërisë kanë organizuar një konferencë për shtyp, duke prezantuar rezultatet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.644Z

Gr.Jugu Tepelena -Albpetroli 0-1

www.albania-sport.com - Albpetroli fitoi 1-0 me Tepelnën në transfertë. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 16-të Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Golin për miqtë nga Patosi e shënoi Goro në minutën e 79-të. KATEGORIA E DYTË JAVA XVI, GRUPI I JUGUT 28 shkurt 2010 Himara-P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.707Z

Apeli ve doren ne zemer, falet Tepelena

Nese para dhjete ditesh ishte problem madhor, per t’i hedhur uje zjarrit ka menduar Komisioni i Apelit, i cili ka shfuqizuar vendimin e disiplinorit, duke ulur masen e denimit nga perjashtim, ne detyrim per t’i zhvilluar ndeshjet jashte fushe. Keshtu, Tepelena do te jete e detyruar qe per nje vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.167Z

Dhuna, përjashtohet Tepelena

• Skuadra e Tepelenës është përjashtuar nga çdo veprimtari futbollistike për sezonin 2007-2008.Jetmir Halilaj Komisioni i Disiplinës në FSHF vendosi të përjashtojë këtë skuadër nga aktivitetet kombëtare për shkak të valës së dhunës që përfshiu stadiumin e këtij qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.713Z

Perjashtohen Albpetrol e Tepelena

Komisioni i Disiplines prane Federates Shqiptare te Futbollit ka perjashtuar nga pjesemarrja ne edicionin e ardhshem te Kupes se Shqiperise ekipet Albpetrol e Tepelena. Skuadrat ne fjale nuk u paraqiten ne ndeshjet e se martes respektivisht me Dinamon dhe Partizanin. Ne baze te Kodit te Drejtesis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama