Rezultate te kerkimit per termin: +Teper

Meta: total 1000 / total_found 16959 / time 0.007 / keyword[0] teper / docs[0] 16959 / hits[0] 22175 /
Kërcënohet Berisha? Ish-truproja: Një fije floku ti preket, sdo gjeni vrimë ku të futeni
  • 2019-02-02

Kërcënohet Berisha? Ish-truproja: Një fije floku ti preket, sdo gjeni vrimë ku të futeni

Ish-truproja e Sali Berishës, Sali Lushaj, ka reaguar ashpër ndaj disa personave që, sipas tij, po kërcënojnë ish-kryeministrin. Ai i paralajmëron ata se, nëse do të guxojnë të prekin ish-liderin e PD-së, do të kenë një fund të tmerrshëm. Lushaj nuk ka dhënë detaje rreth identitet

Doktoratura plagjiaturë, si u fundos Taulant Balla nga motra e tij
  • 2019-01-18

Doktoratura plagjiaturë, si u fundos Taulant Balla nga motra e tij

E motra e Taulant Ballës, për të treguar që i vëllai ka qenë nxënës e student shembullor, dhe për të hedhur poshtë akuzat për plagjiaturë, publikoi listat e notave të tij ndër vite. Mirëpo, sipas certifikatës së gjimnazit, Balla ka mbaruar arsimin e mesëm gjatë viteve 1995-1996,

Oj nënë pse më bërë, vuajtjet e nënës së tre fëmijëve që jeton mes pyllit
  • 2018-10-17

Oj nënë pse më bërë, vuajtjet e nënës së tre fëmijëve që jeton mes pyllit

“Oj nënë pse më bërë”. Florinda Lleshi shkel një shtegu mes përmes pyllit dhe nxjerr dëshpërimin prej shpirtit, duke mallkuar edhe gruan me të rëndësishme për të, gruan që e solli në jetë. Florinda po më çon drejt kasolles në të cilën ka përfunduar në mes të mal

No Pic available
  • 2018-08-13

Nënë Tereza pistë garash, policia: Është koha tu tregojmë vendin! (Video)

Një super aksion mund të quhet ai që është bërë mbrëmjen e djeshme nga Policia Rrugore në Tiranë. Aksioni i mbrëmshëm i Rrugores zgjati vetëm dy orë, por agjentët civilë kanë regjistruar pamje të frikshme. Me bilancin që arrin në pesë shoferë të arrestuar, 10 leje drejtimi të

Denoncimi i Izmir Smajlajt: Më manipuluan rezultatin!
  • 2018-08-09

Denoncimi i Izmir Smajlajt: Më manipuluan rezultatin!

Izmir Smajlaj ka reaguar me një postim në Facebook për atë që ai e quan manipulimin të rezultatit të tij në Europianin e atletikës që po zhvillohet në Berlin të Gjermanisë. I renditur në vendin e 6-të në garën e kërcimit së gjati, kampioni shqiptar shkruan, duke shoqëruar edhe me

Teatri, Ndrenika-Bashës: Kam marrë besën e shqiptarit që nuk do ketë kulla
  • 2018-07-28

Teatri, Ndrenika-Bashës: Kam marrë besën e shqiptarit që nuk do ketë kulla

Aktori i njohur Robert Ndrenika i është përgjigjur kreut demokrat Lulzim Basha në lidhje me çështjen e Teatrit Kombëtar. Nëpërmjet një postimi në Facebook, aktori thekson se ka marrë besën e shqiptarit që nuk do të ndërtohen kulla. Ai shton se nëse një gjë e tillë ndodh, vetë N

No Pic available
  • 2018-04-20

Herceptina falas, Shehu: Propagandë e Ramës! Ashtu ka qenë gjithmonë

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Fieri, se herceptina, ilaçi që kuron kancerin e gjirit tek femrat do të futet në listën e barnave të rimbursueshme dhe për më tepër do të jetë falas e nuk do të mungojë më kurrë në spitalet e vendit. Por nuk ndan të njëjtin mendim me të deput