Rezultate te kerkimit per termin: +Terry +Richardson

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.428Z

FOTOT/ Terry Richardson arrin të zhveshë edhe Rita Orën

Ai është një fotograf i famshëm, por shumë kontrovers. Javën e shkuar një modele e akuzoi se i kishte kërkuar seks në këmbim të publikimit të një seti fotosh në një revistë të njohur. Aftësia e Terry Richardson është se ai arrin të zhveshë yjet. Njëra prej tyre ësht edhe R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.426Z

Rita Ora topless në studion e Terry Richardson

Rita Ora siç duket është një fanse e madhe e fotogafit Terry Richardson. Ajo ka bërë një set fotografik  topless dhe me poza provokuese në zyrën e tij. Këngëtarja 23 vjeçare ka treguar trupin e saj seksi dhe stilin e saj sportive.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.376Z

Dalin fotot e Rita Ora duke pozuar për Terry Richardson

Transmetuar më 11.10.2014 - 08:37 Foto të Rita Ora e zhveshur krejt duke i bërë vetes selfie, si dhe foto të realizuara nga fotografi profesionist Terry Richardson u publikuan nga mediat britanike duke sugjeruar se ishin bërë objekt i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.498Z

Richardson e zhveshë edhe Rita Orën

Ai është një fotograf i famshëm, por shumë kontrovers. Javën e shkuar një modele e akuzoi se i kishte kërkuar seks në këmbim të publikimit të një seti fotosh në një revistë të njohur. Aftësia e Terry Richards

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.720Z

Lindsay Lohan, super provokuese (FOTO)

Share Fotot e saj nudo në Playboy kanë qenë ndër më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Por, duket se Lindsay Lohan nuk ka ndërmend që të ndalet me provokimet e saj. Ajo ka pozuar në mënyrë vërtet shumë provokuese për revistën Love, duke tërhequr kështu edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.912Z

Rihanna vjen provokuese bardhezi (FOTO)

Share Rihanna ka vendosur që të bëjë një koleksion me foto vërtet provokuese me fotografin e njohur, Terry Richardson. Në këto foto, këngëtarja 24-vjeçare vjen bardhezi. Ajo tregon madje se, përveçse një vajzë provokuese,  është një vajzë e keqe, teksa në një foto nxjerr edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.432Z

Fotografitë e nxehta të Rita Orës

Transmetuar më 02.05.2014 - 14:22 Këngëtarja Rita Ora ka realizuar një shërbim fotografik vërtetë të nxehtë, teksa është vënë në objektiv nga fotografi Terry Richardson. 23 vjeçarja me origjinë kosovare ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama