Rezultate te kerkimit per termin: +Terthorja

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] terthorja / docs[0] 5 / hits[0] 9 /
Tenderi i UBT-së, fitoi firma që ofroi 100 mln më shumë se oferta më e ulët
  • 2019-04-10

Tenderi i UBT-së, fitoi firma që ofroi 100 mln më shumë se oferta më e ulët

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës tentativat e një grupi të vogël pedagogësh dhe studentësh të Universitetit Bujqësor të Tiranës për të penguar ndërtimin e një gjimnazi në Kodër Kamëz. Prona është e regjistruar në Hipotekë nga Bashkia e Tiranës, por prej disa ditës

No Pic available
  • 2016-12-30

Djegia e mbeturinave, Inspektorati i Mjedisit gjobit Bashkinë e Shkodrës

Inspektorati i mjedisit dërgon për ndjekje penale rastin e konstatuar në By pass-in e Shkodrës, të djegies se mbeturinave ndërsa vetë bashkia do të ndëshkohet me gjobë. Sipas kryeinspektorit Edmond Terthorja ky veprim është marrë me qëllim zbardhjen e përgjegjësive. Terthorja: Inspek

No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

No Pic available
  • 2010-02-03

Tutori me dy prostituta, "biznes" ne Kosove

Kukes-Pasi i ka shfrytezuar per nje kohe te gjate ne kryeqytet si prostituta, tutori i dy vajzave ka vendosur t'i shfrytezoje ato ne Kosove. Ndjekja nga policia dhe djegia e disa bazave, ku ai shfrytezonte punen e tyre te jashteligjshme, e ka detyruar 41-vjecarin nga Domja, Perparim Kaci, te mendoje

No Pic available
  • 2008-08-27

Dosjet e kreditë që gjykata ka vendosur për sekuestrim

Laureta Rryçi Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesat e bankave për rikthimin e parave për kreditë e pashlyera. Për të gjithë këto dosje, është dhënë urdhër që të dërgohen në Zyrën e Përmbarimit të Tiranës për ekzekutim të mëtejshëm. Nëse qytetarët nuk do të kenë lekë