Rezultate te kerkimit per termin: +Tet

Total: 7330
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.447Z

Tetë vjet që shkuan

Kur tetë vjet përpara Sali Berisha vinte në pushtet për herë të dytë, pavarësisht makijazhit mediatik, vështirë se besohej ndryshimi. Kush i shërbeu atëherë, sot me siguri ndjen turp. E në mos pastë, do të thotë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Bujqit gjilanas prfitojn tet mij fidan

Tridhjet e nj bujq e fermer gjilanas prfituan tet mij fidan, t cilat u shprndan si mbshtetje pr ta nga Drejtoria Komunale e Bujqsis dhe Ministria e Bujqsis, me qllim t stimulimit t tyre q t merren m shum me kt veprimtari e cila si u tha mundson hapje t reja t vendeve t puns. Me rastin e ndarjes s f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.839Z

Gjendet pa shenja jete tetë vjeçari

Në fshatin Brezna të Dragashit, është gjetur pa shenja jete trupi i një fëmije tetë vjeçar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në QKMF në Dragash, njofton Policia e Kosovës. Zëdhënsi i Policisë për ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.554Z

Arrestohen tetë persona

(E plotësuar) -Në lidhje me protestën e cila është mbajtur sot para ndërtesës së komunës në Prizren, policia ka arrestuar tetë persona.  ----- Përkundër asaj, që studentet tentuan të ndalojnë hyrjen e kryetarit Ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.850Z

​Tetë vjet moszhvillim ekonomik

Tetë vjet pas pavarësisë së Kosovës, ekonomia po përballet me një varg problemesh. Sundimi i rendit dhe ligjit vazhdon të mbetet kanceri i shtetit të Kosovës. Nuk respektohen kontratat biznesore dhe ato nuk shqyrtohen në kohë reale. AdPlatf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.352Z

Qefalia në emisionin "Tetë a Tetë":Do ndërhyhet edhe në zona të tjera

I ftuar në emisionin Tetë a Tetë, deputeti i Partisë Socialiste Xhemal Qefalia u shpreh se ndërhyrja në Lazarat nuk është një ngjarje spontane, por një operacion i mirëstudiuar. Lazarati është në qendër të ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.086Z

Konfirmohen tetë raste në Kosovë

Në Qendrën infektive spitalore në Prishtinë, janë shënuar tetë raste, të prekur nga virusi i gripit të derrave AH1N1. Tre nga këta raste ende janë të shtruar në spital, derisa pesë nga ta janë mjekuar dhe janë liruar, ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama