Rezultate te kerkimit per termin: +Tetov

Total: 909
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.841Z

Ramush Haradinaj, qytetar nderi i Tetovës

Këshilli komunal i Tetovës me aklamacion ka shpallur sot liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj, qytetar nderi i komunës së Tetovës. Ky titull i jepet Haradinajt për kontributin e tij të dhënë për përparimin e të drejtave të njeriut.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.947Z

Tetovë, vdes inspektori i policisë

Ka ndërruar jetë 33 vjeçari me inicialet B. A. nga fshati Poroj i Tetovës, i punësuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme, si pasojë e plagëve të marra në kokë nga tentativa e tij e vetëvrasjes disa ditë më par&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.030Z

Tetovë, sekuestrohen 1203 rrënjë kanabis

Policia e Tetovës sot në orët e mëngjesit në tre fshatra të Tetovës, Xhepçisht, Poroj dhe Trebosh janë zbuluar 1203 rrënjë kanabis sativa. “Të gjitha rrënjët, me madhësi të ndryshme prej 40 centimetra deri në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.860Z

Tetovë, Berisha merr cmimin tradicional të lidershipit

TETOVË- Gjatë vizitës së tij në Maqedoni kryeministri Berisha është ndalur edhe në qytetin e Tetovës, ku u prit nga kreu i kësaj komune Sadi Bexheti. Berisha u shpreh se qyteti i Tetovës ofron standardet më të mira të tolerances.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.689Z

Tetovë, ia djegin “Mercedesin”

Më anë të vënies së qëllimshme të zjarrit, është dëmtuar (djegur) makina e tipit “Mercedes” në Tetovë, ka njoftuar policia e Tetovës. Në fakt, ngjarja e këtillë ka ndodhur në orën 1:30 pas mesnaten&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.610Z

Aksident në Tetovë, një i vdekur

Viktima i moshës 50 vjeçare ndërroi jetë pasi që u përplas nga një makinë e tipit “Rover 200” me tabela të Tetovës dhe që drejtohej nga një 29 vjeçar. Një person ka ndërruar jetë në aksidentin q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.417Z

Vajza nga Kosova mbahet peng në Tetovë

Njëzet e tre-vjeçarja M.B. nga Kosova, gati 15 ditë ishte mbajtur peng në një apartament në Tetovë dhe keqtrajtuar nga K.I. 22-vjeç nga fshati Llojan të Kumanovës. Hetimi zbuloi se personi K.I. kishte premtuar ”mysafires” nga Kosova

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama