Rezultate te kerkimit per termin: +Teutn

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] teutn / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2010-08-29

Muça: Jo euforikë, ekipi ka nevojë për konsolidim

Sknderbeu Pas tri pikve t para n sezonin 2010-2011 t Kategoris Superiore, t cilat u morn n tavolin pas problemeve n sfidn me Besn, tashm Sknderbeu krkon fitoren n fush. Prball korarve, sot n fushn e lojs do t zbres Teuta, nj skuadr me mjaft element t rinj dhe q n letr duket si nj kundrshtar i leht.

Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson
  • 2010-03-21

Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson

Dinamo ka psuar nj humbje te ngusht n Korc prball Sknderbeut t vendit t parafundit, por pa e rrezikuar vendin e par n renditje pasi Besa ndodhet 17 pik larg. Blut e Muces jane mposhtur 4-3 n nj ndeshje q t gjitha emocionet i ka dhuruar n pjesn e dyte. 45 minutshi i par u mbyll me rrjeta t

No Pic available
  • 2010-02-06

Superliga, Sot luhet Tirana-Vllaznia

Pas fitores s djeshme t Dinamos me Gramozin 1-0, sot do t luhen tre ndeshje t tjera t javs s 20-t t Superligs Shqiptare. Sknderbeu i vendit t fundit t renditjes pret Teutn n Kor. Lai do t luaj me Shkumbinin ndrsa ndeshja m e rndsishme sht Tirana – Vllaznia. Superliga vazhdon t kryesohet nga Di