Rezultate te kerkimit per termin: +Teuts

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] teuts / docs[0] 10 / hits[0] 13 /
No Pic available
  • 2010-08-31

Laçi nënshtron Shkumbinin e milionave

Superiore Lai fiton tri pikt e para n kt sezon, duke fituar bindshm prball Shkumbinit me rezultatin 2-0. Golat e fitores s kurbinasve jan shnuar nga avri dhe Hysa, por ajo q duhet theksuar sht se skuadra e drejtuar nga Stavri Nica ka bindur me lojn e zhvilluar. Pas kolaudimeve n javn e par (kundr T

No Pic available
  • 2010-08-30

Skënderbeu ëndërron, Teuta vuan

Korart dominojn dhe fitojn 2-0. Miqt humbasin nj 11-metrsh Sknderbeu vazhdon t kultivoj ndrrn pr rikthimin e mundshm t titullit n Kor. Mund t thuhet me plot gojn, se n kto dy javt e para t Kategoris Superiore, vetm skuadra e Shklqim Mus dhe ajo e Flamurtarit kan bindur se mund t jen pretendent kryes

No Pic available
  • 2010-08-22

Teuta dhe Laçi ndahen në paqe

Barazimi Teuta dhe Lai e nisin sezonin e ri aty ku e kishin ln n sezonin e kaluar. Pas tri barazimeve t nj viti m par, dy skuadrat ndajn nga nj pik n javn e par t kampionatit 2010-2011, nj rezultat q padyshim knaq m tepr kurbinasit e teknikut Stavri Nica. Sfida e luajtur me drita n “Niko Dova

No Pic available
  • 2010-08-15

Sebino Plaku injoron Disiplinën, vazhdon stërvitjen te Flamurtari

shtja Sulmuesi ka luajtur n miqsoren e djeshme t vlonjatve n Durrs dhe ka shnuar Sebino Plaku nuk ka ndrmend t kthehet te Tirana. Edhe pse Disiplinori ka nxjerr nj vendim, i cili e detyron t’i bashkohet klubit bardheblu, sulmuesi vazhdon strvitjen te Flamurtari. T premten, komisioni i Federat

No Pic available
  • 2010-05-22

Kombëtarja nis stërvitjen për miqësoret

Kombtarja shqiptare e futbollit ka nisur n Durrs grumbullimin pr dy miqsoret e ardhshme. 23 futbollist kan zhvilluar seancat e para strvitore teksa pritet t mbrrijn Bogdani, Curri dhe Ujkani. Ujkani ka patur probleme me dokumentacionin, ndrsa vonesa e Debatik Currit sht prshkak se ai martohet. N pro

No Pic available
  • 2010-03-25

Sërish dhunë në stadium, grushta mes lojëtarëve

Dhuna nuk ka t sosur n stadiumet tona. N gjysmfinalen e par t Kups s Shqipris mes Teuts dhe Vllaznis qetsia sht prishur n pjesn e dyt. Nj sherr n mes t fushs ka sjell edhe nj her shfaqet e pakndshme, megjith masat q jan marr nga Komisioni i Disiplins. Arbitri Meta pr t qetsuar gjendjen ka nxjerr me

Blero dhe Teuta presin vajz
  • 2009-12-15

Blero dhe Teuta presin vajz

Kngtari Blero duket se po vazhdon duke e befasuar aktoren Teuta Krasniqi. Ai kohve t fundit ia ka bler asaj nj vetur t re t tipit Ford, duke iasaj befasin e radhs. Makina e Teuts sht e tipit t ri, ndrkaq Blero n nj emision televiziv ka thn se ka porositur n Suedi nj makin t re pr veten e tij. if