Rezultate te kerkimit per termin: +Teuta +Topi

Total: 1207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.751Z

Teuta Topi në Korçë, fushatë kundër tumoreve

Ndërgjegjësimi i grave për rëndësinë e kontrolleve periodike shëndetësore ka qenë qëllimi i vizitës së zonjës së parë Teuta Topi në qytetin e Korçës e pikërisht në qendrën e Kujdesit Paliativ Meri Poter e cila  trajton pacientet me sëmundje kanceroze. Zonja Topi ka shprehur gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.336Z

Lezhe, Teuta Topi, viziton qendrën ‘Trëndafilat’

Zonja e parë Teuta Topi, ka zhvilluar një vizitë në qendrën e zhvillimit ditor për personat me aftësi të kufizuar në qytetin e Lezhës. Zonja e Parë bashkë me fondacionin Heifer Albania, kanë sensibilizuar qytetarët në përkrahje të këtyre fëmijëve. LEZHE- Zonja e parë e vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.781Z

Zonja e pare Teuta Topi me femijet

150 femije jetimë nga rrethe te ndryshme te vendit, me rastin e fundvitit kane festuar ne nja aktivitet te organizuar enkas per to. Ne te ishin te pranishem personalitet e te ndryshme te vendit nder te cilet zonja e pare Teuta Topi ka bere urimin per nje vit te ri te mbare. "Femijev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.796Z

Teuta Topi, një myslimane në meshën katolike

Dita e Shën Annibalit, dita e Shën Mërisë dhe festa e fëmijëve, janë kremtuar me një ceremoni madhështore në Kishën e Pllanës në Lezhë, me pjesëmarrjen e autoriteteve lokale, nxënësve të shkollës "Effata", prindërve si edhe besimtarëve. E ftuara e nderit ishte Zonja e Parë, Te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.957Z

Teuta Topi viziton zonat e permbytura

Zonja e pare Teuta Topi ka qene ne qytetin e Shkodres ku ka vizituar familjet e permbytura te cilat jane strehuar ne konviktin e shkolles industriale dhe ne ate te muzikes. Pasi eshte informuar per kushtet dhe shendetin e tyre zonja Topi i ka dorezuar ekipit shendetesor nje sasi te konsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.930Z

Zonja e Parë, Teuta Topi takon zonjën Sheri Blejr.

8 korrik 2010 Zonja e Parë e Republikës së Shqipërisë, Teuta Topi priti sot në një takim pune në Presidencë, zonjën e ish-kryeministrit të Britanisë së Madhe, Sheri Blejr, në kuadër të një vizite informale që ajo po zhvillon në Tiranë. Zonja e Parë, Teuta Topi dhe zonja Blejr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.754Z

Lumturimi i Nënë Terezës, Teuta Topi dhe Liri Berisha në Shkodër

19/10/2009  Vizituan shtëpinë e restauruar të Nënë Terezës në lagjen “Gjuhadol” “Duhet ta vendosim në piedestalin që i takon duke korrigjuar historinë e shtrembëruar” SHKODER- Dita e lumturimit të Nënë Terezës ka sjellë në Shkodër zonjën e parë të vendit tonë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama