Rezultate te kerkimit per termin: +Teuta

Meta: total 1000 / total_found 8067 / time 0.004 / keyword[0] teuta / docs[0] 8067 / hits[0] 15477 /
Partizani drejt titullit, derbin e bregdetit e fiton Flamurtari
  • 2019-04-10

Partizani drejt titullit, derbin e bregdetit e fiton Flamurtari

Pas fitores së Kukësit në Laç, është kundërpërgjigjur edhe Partizani, që triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj Skënderbeut, në Selman Stërmasi dhe arriti të ruajë distancën +9 pikë nga verilindorët. Të kuqtë e Skënder Gegës u rikthyen në Selman Stërmasi, aty ku të shtunën u mposht

Historike/ Teuta mund bullgarët dhe siguron finalen në Ligën Ballkanike
  • 2019-04-07

Historike/ Teuta mund bullgarët dhe siguron finalen në Ligën Ballkanike

Basketbolli shqiptar ka njohur një rezultat historik, pasi skuadra e Teutës për meshkuj, ka arritur të sigurojë kalimin për në finalen e Kupës Ballkanike. Durrsakët e drejtuar nga trajneri Afrim Bilali, mposhtën me rezultatin 80-68 skuadrën bullgare të Beroes në gjysmëfinale, në pjes

Akuzat për pallate në rërë, PD i nxjerr Ramës veprat Made in Gjushi (FOTO)
  • 2019-04-01

Akuzat për pallate në rërë, PD i nxjerr Ramës veprat Made in Gjushi (FOTO)

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi ka postuar disa fotografi të ndërtimeve në Durrës e rrethinat e qytetit bregdetar, për tiu përgjigjur akuzave që kryeministri Edi Rama i bëri dje Kryebashkiakut demokrat të Kavajës, Isa Sakja. Rama e cilëso

No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

Dy zv/ ministre largohen nga qeveria
  • 2019-03-20

Dy zv/ ministre largohen nga qeveria

Zv/ ministrja e Drejtësisë Teuta Vodo është liruar nga detyra. Ndërkohë që ka dhënë dorëheqjen zv/ ministrja e Financave Albana Shkurta. Nuk dihen detaje lidhur me këto dy largime dhe deri më tani nuk ka një emër tjetër për ti zëvendësuar. Teuta Vodo mbante postin e Zëvendësminis

Partizani prek titullin, Teuta dorëzohet pa kushte!
  • 2019-03-17

Partizani prek titullin, Teuta dorëzohet pa kushte!

Partizani vret kampionatin dhe vendos njërën dorë te titulli kampion. Të kuqtë respektuan të gjitha parashikimet duke mposhtur 3-0 Teutën e Bledi Shkëmbit në kryeqytet dhe duke u shkëputur në +9 pikë nga Kukësi i vendit të dytë. Durrsakët nga ana tjetër u dorëzuan përfundimisht ng

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi