Rezultate te kerkimit per termin: +Teuten

Total: 356
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.512Z

Kupa, Vllaznia befason Teuten

Ndeshjet e kthimit ne turin e dyte te Kupes se Shqiperise kane njohur vetem fitore te skuadrave vendase. Surprizen e ka bere Vllaznia qe ka permbysur gjithçka duke mundur 3 - 1 Teuten. Ne perplasjen tjeter mes dy skuadrave te superiores Shkumbini ka eliminuar Apolonine duke e mundur 2 - 0. Fitore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.273Z

Shkarkime te Flamurtari pas humbjes me Teuten

0 brbr brbrHumbja e fundit me Teuten ka sjelle shkarkime te Flamurtari Klubi vlonjat ka larguar trajnerin Ernest Gjoka dhe stafin e tij pas te nje mbledhje te zhvilluar te enjtenbrbr brbrKesaj furtune i ka shpetuar vetem trajneri i portiereve Luan Bircaj qe ka marre perkohesisht drejtimin e ekipit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.912Z

Skenderbeu mposht 3-0 Teuten

Skenderbeu ka mposhtur 3-0 Teuten ne ndeshjen e prapambetur te javes se 20-te, nderkohe qe ne fundjave do te luaje takimin e dyte te shtyre, ate kunder Shkumbinit, dy ndeshje keto qe kane mbajtur peng kalendarin e fazes se trete te Superliges. Protagonisti i fitores se korcareve ishte me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.569Z

Dinamo fiton 2-1 me Teuten

Dinamo ka fituar 2-1 me Teuten ne stadiumin Niko Dovana duke u ngjitur ne vendin e 4 me 6 pike vetem 1 me pak se kryesuesit e Vllaznise dhe Flamurtarit. Pas nje pjese te pare te barabarte rezultati eshte zhbllokuar ne minuten e 60-te kur Elis Bakajkaloi kryeqytetasit ne avantazh. Pritej r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.515Z

Kupa Kukesi mund Teuten

Kukesi mundi Teuten 3-2 ne takimin e pare te vlefshem per gjysmefinalet e Kupes se Shqiperise ne futboll Gjithsesi pavaresisht fitores rezultati nuk jep garanci per verilindoret pas dy golave te shenuar nga djemte e detit ne fushen kundershtare Vendasit e filluan mjaft mire takimin duke gjetur avant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.244Z

Buna: Teuten, aty ku e ka vendin!

Fale disiplines taktike qe shfaq ne fushe, mesfushori Qazim Buna eshte nje prej lojtareve me te rendesishem tek skuadra durrsake. Sezonin e kaluar, Buna, se bashku me portierin Kapllani, kane qene lojtaret qe kane luajtur me shume ndeshje per Teuten. Kjo tregon se sa i nevojshem eshte ky futbollist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.614Z

Nexhipi shmang euforine me Teuten edhe me e veshtire

Kapiteni i Partizanit Nderim Nexhipi kerkon te shmange euforine ne kampin e kuq ne prag te perballjes me Teuten ne kuader te javes se 5-tebr br 30-vjecari e pranon se formacioni i Shpetim Duros kishte edhe fatin me vete ndaj Skenderbeut dhe Kukesit si dhe kembengul se ndaj Djemve te Detit e pret n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama