Rezultate te kerkimit per termin: +Thn

Total: 1268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

AAK: Qeveria, bisedime sekrete me Serbinë në katër shtete

Sulmi Opozita hap srish akuzat, por nuk sjell fakte Aleanca pr Ardhmrin e Kosovs bri t ditur se “s paku n tri shtete perndimore dhe n nj shtet t rajonit, prfaqsuesit e qeveris s Kosovs, prej nivelit t kshilltarve politik e deri te kryeministri i qeveris, kan pasur takime t fshehta me prfaqsue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.928Z

Zbritja e librit

U mbyll edicioni i 12-të i panairit të librit Prishtina 2010 Arsim Hashani, prfaqsuesi i shtpis botuese “Toena”, teksa t dieln pasdite paketonte librat pr t’u larguar nga Salla e Kuqe, n t ciln kishte qndruar shumicn e kohs gjat gjith javs, nuk ka hezituar t sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.178Z

Beteja e SuBo-s me depresionin

Susan Boyle sht hapur me n fund dhe ka treguar betejn e saj me depresionin duke thn se nga smundja ka vuajtur qysh n shkoll fillore. Kngtarja ka pranuar se ajo vuan nga hidhrimi dhe inati qkurse ka qen fmij. Susan ende sht e para me albumin e saj n top-lista dhe ka thn se ajo mund t ngrihet dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.370Z

Zemrohet Serbia

Prfaqsuesi i Bullgaris, Zlatko Dimitrov, ka qen i vetmi q ka mbrojtur ligjshmrin e pavarsis s Kosovs, t premten n Gjykatn Ndrkombtare t Drejtsis, ndrkaq Brazili dhe Bolivia jan rreshtuar n favor t Serbis. N ditn e katrt t procesit n GJND, ka folur edhe prfaqsuesi i Burundit, i cili ka mbajtur nj q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.155Z

Marrveshje fantome

Marrveshja e paralajmruar t nnshkruhej t martn n mesdit ndrmjet Aleancs pr Ardhmrin e Kosovs dhe Lidhjes Demokratike pr t mbshtetur kandidaturn e Blerim Kuit pr Kryetar t Therands, ka dshtuar t finalizohet. Kjo sepse Kryetari i Degs s LDKs n Therand, Sali Asllanaj, i mbshtetur nga Fatmir Sejdiu, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

SHBA: Lreni t qet pavarsin e Kosovs!

Delegacioni rus (Update) Lreni t qet pavarsin e Kosovs, sepse ajo sht vullnet i popullit dhe faktor stabiliteti n Ballkan, ka thn sot para Gjykats Ndrkombtare t Drejtsis n Hag, prfaqsuesi i Shteteve t Bashkuara, Harold Koh. N nj fjalim q ishte mbrojtja m e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Rihanna i gjuhet Marvinit!

Rihanna i ka thn shokve t saj se e ka par n ndrr Marvin Humes, antar t grupit JLS. I lumi ai pr fatin e tij. ifti t dy jan takuar n nj mbrmje n nj klub nate n Londr n fund t javs q lam pas. Rihanna ka thn se sht fotografuar me Marvin dhe shpreson q ai t del m t. JLS jan grup super t talentua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama