Rezultate te kerkimit per termin: +Tha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.090Z

Thaçi tha: Kosova është shtet... (Video)

Në hapje të samitit ministerial të Ballkanit Perëndimor me 12 ministra të jashtëm dhe të transportit, disa media raportuan se Hashim Thaçi nuk i është referuar në asnjë rast shtetit me denominimin kushtetues “Republika e Kosovë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.777Z

Thaçi krenohet

Kryeministri i Kosovës në ikje, Hashim Thaçi ka shkruar në profilin e tij në Facebook për një reportazh të botuar në Yahoo, ku flitet për artin e filigranit në vendin tonë. E kjo duket se e ka bërë mjaft krenar Thaçin. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.855Z

Rama, po tha reformë, tha shkatërrim!

Viti i dytë i qeverisjes së Edvinit po mbyllet me fushata shkatërrimi, të cilat kamuflohen përmes termit "reformë në shkallë të gjerë". Me këtë mashtrim janë përballur banorët e Rrugës së Elbasanit, bregut të Gjanicës, lagjes "Ahmet Haxhia" në Shkodër, Udënishtit në Pogr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.967Z

Thaçi te “Thaçi” (Foto)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pas një ditë të ngarkuar. Ai ka pas takim me Presidenten e vendit, Atifete Jahjagën, e më pas, më kryesinë e partisë së tij. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.829Z

Takohen Thaçi-Pacolli

Menjëherë pas mbledhjes së Qeverisë së Kosovës, kryeministri Hashim Thaçi si dhe kreu i AKR-së, Behxhet Pacolli kanë mbajtur një takim “jo zyrtar” në hotelin “Swiss Daimond” në Prishtinë. Këshilltari i P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.169Z

Jahjaga uron Thaçin

Presidentja në largim, Atifete Jahjaga e ka uruar presidentin e ri të Kosovës, Hashim Thaçin. "Presidentja e Republikës së Kosoves, Atifete Jahjaga i ka uruar Hashim Thaçi zgjedhjen në postin e Presidentit të Republikës së Kosovës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.207Z

Thaçi me antiplumb ?

Përpos sigurisë të madhe që ishte para 6 viteve në Kuvendin e Kosovës, kryeministri i Republikës, Hashim Thaçi, supozohet të ketë veshur jelekun antiplumb. Siç shihet edhe në këtë foto të siguruar nga Indeksonline, kryem

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama