Rezultate te kerkimit per termin: +Thacin +Jeni

Meta: total 21 / total_found 21 / time 0.000 / keyword[0] thacin / docs[0] 530 / hits[0] 681 / keyword[1] jeni / docs[1] 35390 / hits[1] 59209 /
Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit
  • 2016-11-15

Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit

Transmetuar me 15112016 - 1525 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal - Presidenti i Republikes se Kosoves Hashim Thaci sot ne nje takim me kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizneseve te ndryshme nga Shqiperia ka kerk

Sejdiu reagon ndaj LDK-së: Do t’ju zmbrapsim siç bëmë në Prishtinë
  • 2016-02-28

Sejdiu reagon ndaj LDK-së: Do t’ju zmbrapsim siç bëmë në Prishtinë

Nënkryetari i Prishtinës, Dardan Sejdiu, ka reaguar ndaj kolegjiumit të Degëve të LDK-së në Prishtinë, të cilët e quajtën atë llomotitës kleptokrat, duke thënë se ata si edhe shefi i tyre Isa Mustafa zakonisht etiketojnë

No Pic available
  • 2014-10-21

Tadiç:Ndeshja,mund të shërbejësi faktor kthese mes 2 vendeve

Të tjera rreth shkrimit Vuçiç: Biseda me Ramën, pozitive Hoffman: Shtyrja e vizitës, e zgjuar Telefonata që vendosi shtyrjen e vizitës Daçiç: Shtyrja e vizitës së Ramës pozitive, vullnet për ulje tensionesh Senatori amerikan:I kërkova Vuçiç të pranojë vizitën e Ramës Shqipër

No Pic available
  • 2014-10-21

Vizita e Ramës, Tadiç: Më mirë të shtyhet sesa të anulohet

Ish presidenti serb Boris Tadiç e konsideron me shumë rëndësi arritjen e kompromisit historik për pajtimin e popullit serb dhe shqiptar. Përndryshe do të cënohet e ardhmja e gjeneratave të reja serbe dhe shqiptare. Për më tepër lexoni intervistën e plotë të Deutschewelle. Zoti Tadiç,

No Pic available
  • 2014-10-21

Vizita e Ramës, Tadiç: Më mirë të shtyhet sesa të anulohet

Ish presidenti serb Boris Tadiç e konsideron me shumë rëndësi arritjen e kompromisit historik për pajtimin e popullit serb dhe shqiptar. Përndryshe do të cënohet e ardhmja e gjeneratave të reja serbe dhe shqiptare. Për më tepër lexoni int

Tadic: Ndeshja e futbollit mund të shërbejë si pikë kthese në raportet Serbi-Shqipëri
  • 2014-10-21

Tadic: Ndeshja e futbollit mund të shërbejë si pikë kthese në raportet Serbi-Shqipëri

Ish presidenti serb Boris Tadic e konsideron me shumë rëndësi arritjen e kompromisit historik për pajtimin e popullit serb dhe shqiptar. Përndryshe do të cenohet e ardhmja e gjeneratave të reja serbe dhe shqiptare, ka thënë ai në një intervist&e

No Pic available
  • 2014-06-19

Limaj përgënjeshtron: NISMA kurrë më me PDK

PRISHTINË -"NISMA mund t’i bashkohet PDK-së në qeverisje.. " u shprehën disa media kosovare, por kryetari i NISMA, z.Fatmir Limaj i cili është në koalicion me LDK-në dhe AAK-në ka hedhur poshtë përmes agjencisë së lajmeve "P