Rezultate te kerkimit per termin: +Thanas +Xhillari

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] thanas / docs[0] 999 / hits[0] 1465 / keyword[1] xhillari / docs[1] 227 / hits[1] 429 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

Ja kush janë 196 zyrtarët  që do tu hetohet pasuria
  • 2013-09-06

Ja kush janë 196 zyrtarët që do tu hetohet pasuria

ILDK do të hetojë pasurinë e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali Inspektorati i Deklarimit të Pasurive ka nisur verifikimin e pasurive për 196 zyrtarë, ndër 4640 për vitin 2013, ku shorti i hedhur ditën e djeshme ka përcaktuar emra të spikatur të Politikës, si deputetët Fidel

Prapaskenat e orëve të darkës/Listat zyrtare të Berishës dhe Ramës
  • 2013-05-07

Prapaskenat e orëve të darkës/Listat zyrtare të Berishës dhe Ramës

Çfarë ndodhi mbrëmë në selitë e PD-së dhe PS, të gjitha prapaskenat dhe sherret. Akuza dhe sherre në PS, deputetët e përjashtuar nga Berisha nuk guxojnë ta  kritikojnë publikisht kryeministrit Kryeministri Berisha dhe lideri i PS-së Edi Rama kanë përjetuar mbrëmë momente shumë t

No Pic available
  • 2013-05-07

PS shpall kandidatët Malaj ikën i pavarurBraçe në Fier, Dade në Korçë

Kryesia e PS ka miratuar mbrëmë vonë emrat, për ti dërguar brenda afatit në KQZ për regjistrim. Në mbledhjen e kryesisë, menjëherë sapo Rama ka shpallur listën e kandidatëve për deputetë, ka reaguar deputeti i Vlorës Arb

No Pic available
  • 2013-01-13

Statusi, 100 intelektuale apel Rames te votoje tre ligjet Rozeta Rapushi

Shkon ne 100 numri i personaliteteve te vendit qe mbeshtesin peticionin drejtuar kreut socialist, Edi Rama, qe te lejoje deputetet socialiste te votojne tre projektligjet qe do te realizonin marrjen e statusit te vendit kandidat ne Bashkimin Evropian nga Shqiperia. Letres se bere publike vetem dy di

No Pic available
  • 2013-01-12

Topalli peticion Ramës me 100 buxhetorë: Lejo votimin e ligjeve

Të tjera rreth shkrimit Dje u firmos nga 28 intelektualë TIRANE - Pas 23 intelektualëve shqiptarë të cilët i dërguan dje Kuvendit një peticion mes së cilit i kërkonin kryetarit të Partisë Socialiste Edi Rama të lejojë deputetët e PS të votojnë 3 ligjet në Kuvend, 77

Dollia e Edvinit: Të pimë, se ia hodhëm Saliut, nuk e ngritëm
  • 2010-12-30

Dollia e Edvinit: Të pimë, se ia hodhëm Saliut, nuk e ngritëm

30-12-2010 / Nga Shqipe Xoxi Rama në Paris, të festojë mosngritjen e komisionitPër të gjithë ata që duan të kalojnë festat e fundvitit, në një nga kryeqytetet më të bukura të Europës: Paris (Francë), prenotimet kan