Rezultate te kerkimit per termin: +The +Faces

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.218Z

Guns’n’Roses në Shtëpinë e të famshmëve

Nga Express më 29 shtator 2011 në ora 08:31 Grupet Guns’n’Roses dhe The Cure, dhe këngëtarja Joan Jett me grupin e saj Blackhearts, janë nominuar të mërkurën për hyrje në Shtëpinë e të Famshmëve të rock’n’rollit. Për herë të parë në mesin e të nominuarve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.654Z

Bella Hadid shijon pushimet në Saint Barts

Modelja, 19-vjeçare e kaloi ditën e enjte nën rrezet e ngohta të diellit në ishullin e Saint Barts, në Gustavia. Në pushimet e saj luksoze postoi dhe një foto në Instagram  me bikini pranë pishinës, ku shkroi: Lumturi!. Dukë qënë mjaft aktive në rrjetet sociale, Bella vë në dijeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.549Z

Kur të humbet kujtesa

Pasi i mbijeton sulmit të pamëshirshëm të një vrasësi serik, një vajzë e re e ka të pamundur për të njohur të njëjtën fytyrë dy herë, madje edhe të sajën. Filmi shfaqet gjatë vikendit në DigiGold. E vetme dhe mosbesuese ndaj kujtdo, ajo përpiqet të bëjë një jetë normale, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.601Z

Heidi Klum me 5 klone të saj për Halloween

Heidi Klum jo vetëm që i arriti pritshmëritë me pamjen e saj për Halloween, por surprizoi me mënyrën si u paraqit. Modelja 43-vjeçare kaloi në tapetin e kuq për 17-vjetorin e Festës së Hallouinit në Nju Jork me 5 klone të saj. 5 vajza të tjera të ngjashme me të kaluan në tapetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.114Z

Moti i keq rëndon situatën e emigrantëve në Ballkan, orë të tëra në shi

Situata mbetet e rënduar në kufirin mes Greqisë dhe Maqedonisë ku mijëra emigrantë të rraskapitur po përballen përveç urisë edhe me motin e keq. Një pjesë e mirë e tyre kaluan natën në shi në stacionin e Gjevgjelisë, pasi nuk mundën dot të hipnin në trenat e tejmbushur që udhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.129Z

Gareth Bale i dhuron unazë 180 mijë euro të fejuarës së tij

Gareth Bale nuk duket i kursyer kur vjen puna për të kënaqur të dashurën e tij. Sipas traditës britanike dhëndëri i ardhshëm duhet të shpenzojë pagën e tre muajve për unazën e fejesës së dashurisë së tij. Por, kur fiton para sa Gareth Bale, rregullat normale të shpenzimeve dalin j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.160Z

Shuhet në moshën 89-vjeçare ylli i kinemasë botërore, Lauren Bacall

Ka ndërruar jetë në moshën 89-vjeçare aktorja e njohur Lauren Bacall. Karriera e saj në Hollivud zgjati për plot 7 dekada, me nje debutim të paharrueshëm që në moshën 19-vjeçare, përkrah bashkëshortit të saj, Humphrey Bogart, në filmin “To Have and have not”. Pas më shu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama