Rezultate te kerkimit per termin: +The +Kelly +Brothers

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.861Z

FOTOT/ Kelly, single dhe shumë seksi

Kelly Brook është ndarë për të disatën herë brenda një kohe të shkurtër nga i dashuri i saj, David McIntosh. Megjithatë, ajo nuk duket se e vuan këtë gjë. Modelja 33-vjeçare është fotografuar e qeshur dhe shumë seksi, teksa është takuar me një miken e saj.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.112Z

Lista e të nominuarve për Grammy Awards 2016 (Video)

Publikohet lista e të nominuarve për të gjitha (83) kategoritë për Grammy Awards 2016 Kjo listë përmban emrat e disa nga artistëve më të mirë të globit si: The Weeknd, Dr. Dre, Kendrick Lamar, Nicki Minaj, Drake, Ricky Martin, Skrillex and

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.765Z

Robert Plant pas karrieres me Led Zeppelin para publikut me CD te re

Perpara se te krijonte grupin e famshem te rrokut Led Zeppelin kengetari Robert Plant ishte pjestar i nje grupi bluz te quajtur Band of Joy. Tani 40 vjet me vone ai ka hedhur ne treg CD e re me kenge te vjetra si dhe me bashkepunime me kengetare dhe krijime kengesh si Darell Skot dhe Peti Grifin Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.686Z

Kinema/ 50 filmat më të bukur të kohës

Nga Alberto Rivaroli Panorama.it Ka shumë filma kryevepra, por askush nuk është më i madh se Kohët moderne të Charlie Chaplin. Për të mos patur pendime, duhet të bëja një listë me 500 filma, por fatkeqësisht më duhet të bëj vetëm 50. Në vendin e parë, pa dyshimin më të vogël,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama