Rezultate te kerkimit per termin: +The +Modern +Family

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.676Z

Çmimet Emmy, fitojnë Mad Man dhe Modern family

“Mad Man” triumfon n edicionin e 62 t mimeve Emmy si seriali m i mir dramatik, ndrsa “Modern Family” rrmben statujn pr komedin m t mir. Seriali q tregon lindjen e industris publicitare n fillim t viteve ’60 n Nju Jork ishte n konkurim me realizime t tjera t suksesshme s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.492Z

Breaking Bad, Modern Family, fituesit kryesor të Emmy Awards

Breaking Bad është shpallur seriali më i mirë i zhanrit dramë duke fituar çmimin kryesor Emmy Awards. Çmimin për komedinë më të mirë e ka fituar seriali i televizionit ABC, Modern Family, në të cilin bëhet fjalë për një familje të shthurur. Është hera e katërt radhazi që M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.164Z

Rama demands the reformation of the state police

The leader of the Socialist Party Edi Rama in a meeting in Vlora with ex-officers of the polic of this district quitted from the job in the State Police, demanded the reformation of this police. “Without doubt, we want the state police too, like all other archaic structures of our state to be re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.329Z

Trupi mahnitës i Ariel Winter

Ariel Winter njihet për rolin e vajzës studioze në serialin e ABC, Modern Family. Aktorja ka treguar se në jetën reale është shumë larg personazhit të saj, teksa është fotografuar në Bahamas javën e kaluar. 18 vjeçarja e veshur me bikini të bardha ka treguar format e mrekullueshme tru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.560Z

The right to live in liberty and in freedom

Albanian law protects human rights, and that includes the right to live in liberty and in freedom, regardless of sexual orientacion By John L. Withers, II U.S. Ambassador - Albania It is a great privilege for me to be here in the historic city of Lezhë. It is a great privilege to be o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.985Z

Sofia Vergana ka gjoksin më të bukur në botë

 Aktorja Sara Hyland, thote se i pelqen shume gjoksi i bashke-aktores se saj ne filmin "Out of the Modern Family" Sofia Vergara. Hyland, tha se impresionohet nga format trupore te Vergara. E pyetur se me cilin, yll te ‘Out of the Modern Family’ ishte me e lidhur dhe pse,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.729Z

Forbes publikon artistet televizive më të paguara për 2015-ën IFOTO

Transmetuar më 16.09.2015 - 20:11 Vendi i parë dhe duket i merituar në klasifikimin e Forbes, për dy aktoret Sofia Vengara dhe Kaley Cuoco-Sweeting, artistet televizive më të paguara në botë për vitin 2015. Të dyja kanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama