Rezultate te kerkimit per termin: +The +Sun

Meta: total 1000 / total_found 2652 / time 0.002 / keyword[0] the / docs[0] 27484 / hits[0] 58033 / keyword[1] sun / docs[1] 3191 / hits[1] 3867 /
Modeli i famshëm gjendet duke fjetur në një stol në park
  • 2017-06-24

Modeli i famshëm gjendet duke fjetur në një stol në park

Modeli i famshëm Jeremy McConnell është gjetur duke fjetur gjumë në një stol në  park. Ylli është fotografuar në orët e mëngjesit në Londër. Një natë më parë ai kishte qenë në parti ku edhe ishte dehur, më pas ka përfunduar në park. Përfaqësuesi i tij Ed Hopkins nuk ka

Londër, videoja e sulmit të terroristëve dhe ekzekutimit nga policia
  • 2017-06-08

Londër, videoja e sulmit të terroristëve dhe ekzekutimit nga policia

Video e tmerrit publikohet në gazetën The Sun në versionin online të saj. Tabloidi ka shfaqur imazhet ekskluzive të sulmit të përgjakshëm terrorist të shtunën në mbrëmje në Londër. Materiali tregon një rrugë në Borough Market me një kalimtar që sulmohet papritur dhe qëllohet me t

Ariana Grande tatuazh në nder të viktimave në Mançester
  • 2017-06-07

Ariana Grande tatuazh në nder të viktimave në Mançester

Këngëtarja e njohur Ariana Grande mendohet se ka bërë një tatuazh në nder të viktimave në Mançester pas koncertit të saj One Love. Tatuzhi është një bletë që simbolizon qytetin e Mançester. Jo vetëm 23-vjeçarja, por edhe anëtarë të ekipit të saj të punës kanë bërë të një

Modelja e njohur shfaqet me linja seksi në plazh
  • 2017-06-05

Modelja e njohur shfaqet me linja seksi në plazh

Modelja Rhian Sugden është fotografuar në plazh me bikini body me vija të bardha e të kuqe, ku duken qartë linjat e saj seksi. Ajo duket shumë e lumtur teksa kalon disa momente romantike me të dashurin e saj Oliver Mellor. Sipas The Sun, 30-vjecarja ka shkuar në Turqi për të kaluar disa p

Fergie lë Black Eyed Peas, ja kush e zëvendëson
  • 2017-06-05

Fergie lë Black Eyed Peas, ja kush e zëvendëson

Kjo ishte një fundjavë mjaft konfuze për Black Eyed Peas dhe fansat e tyre, pasi këngëtarja Fergie ka lënë grupin.  Fergie kishte 15 vjet e cila performonte me grupin në fjalë dhe për fansat ishte tronditëse ky lajm. Lajmi u bë i ditur nga producenti i The Black Eyed Peas, Will.i.am

Nëse e adhuroni verës ju duhet patjetër një çantë si kjo
  • 2017-06-03

Nëse e adhuroni verës ju duhet patjetër një çantë si kjo

Të gjithë njerëzit që e adhurojnë verën do të gëzohen tani pasi është prodhuar një çantë e cila ka një kuletë të fshehur për të mbajtur verë. PortoVino e firmës Bella Vita ka një shtresë të izoluar dhe të padukshme për syrin e njeriut e cila e mban të freskët 1.5 litra ver

Simon Cowell financon 78.000 pound operacionin e balerinës së BGT
  • 2017-06-03

Simon Cowell financon 78.000 pound operacionin e balerinës së BGT

Ylli i televizoneve britanike Simon Cowell do të financojë operacionin 78.000 pound të balerinës së Britain’s Got Talent, një operacion që do ti ndryshojë jetën adoleshentes. Pjestari i jurisë së talenteve ka thënë nuk do të mund të jetonte nëse nuk bënte diçka për të ndihm