Rezultate te kerkimit per termin: +The +Telegraph

Total: 586
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.808Z

FOTOT/ The Telegraph: Berati, qyteti i dytë më i bukur në Europë

Prestigjiozja The Telegraph ka publikuar një listë me 30 qytetet më të bukura në Europë. Lista është përgatitur nga shoqata japoneze e agjentëve të udhëtimit ku janë paraqitur 30 destinacionet që nuk duhen humbur. Berati është renditur i dyti në këtë listë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.310Z

The Telegraph: Shqipëria, burim fitimi për familjen Blair

Në një artikull për Shqipërinë, gazeta e njohur The Telegraph , e ka cilësuar vendin tonë si një burim të frytshëm pune për familjen e ish-kryeministrit britanik, Tony Blair, por edhe të ish-punonjësve të tij. Gazeta prestigjioze angleze shkuan, duke iu referuar lidhjeve të vendosura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.271Z

The Telegraph Shqiperia perla e re e tregut imobiliar

shte hera e dyte brenda nje viti qe gazeta e madhe britanike The Telegraph shkruan per tregun imobilar ne Shqiperi Britanikja e cileson vendin tone nje vend te vogel por te bukur qe ka dale nga nje regjim brutal komunist Ne shkrimin e saj theksohet se Shqiperia ka shume cfare te ofroje ne tregun e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.613Z

The Telegraph: Blair mori dokumente sekrete nga ambasada në Tiranë

Ndonëse Toni Blerit i është ndaluar të qëndrojë në ambasadat britanike dhe të përdorë diplomatët për punë të tij tregtare, gazeta britanike "The Telegraph" ka zbuluar se, Bler ka përdorur burimet qeveritare jashtë vendit si dhe u ka kërkuar informacione ambasadave në vende si Kana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.560Z

The Telegraph: Qeveria e Kosovës para kolapsit

Qeveria e Kosovës është në prag kolapsi, kjo për shkak të krizës së krijuar javën e kaluar, pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese se presidenti Behgjet Pacolli ishte zgjedhur në mënyrë jo-kushtetuese, sepse nuk kishte rival, raport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.330Z

The Telegraph Shqiperia perla e re e tregut imobiliar VIDEO

shte hera e dyte brenda nje viti qe gazeta e madhe britanike The Telegraph shkruan per tregun imobilar ne Shqiperi Britanikja e cileson vendin tone nje vend te vogel por te bukur qe ka dale nga nje regjim brutal komunist Ne shkrimin e saj theksohet se Shqiperia ka shume cfare te ofroje ne tregun e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.134Z

The Telegraph për kërcimet nga Ura e Fshejtë (Video)

The Telegraph ka shkruar për garën e sotme të kërcimeve të mbajtur te Ura e Fshejtë. E përditshmja e njohur britanike “The Telegraph” i ka kushtuar vëmendje kërcimeve nga Ura e Fshejtë, ku ajo shkruan se si kërcyet trima kosovarë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama