Rezultate te kerkimit per termin: +Theksoj

Meta: total 1000 / total_found 10730 / time 0.005 / keyword[0] theksoj / docs[0] 10730 / hits[0] 12228 /
Të korruptuarit të kenë frikë!, SHBA paralajmëron klasën politike
  • 2019-04-09

Të korruptuarit të kenë frikë!, SHBA paralajmëron klasën politike

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ka realizuar një intervistë ekskluzive me zotin Matthew Palmer, gjatë së cilës zoti Palmer i është përgjigjur edhe pyetjes nëse do të vazhdojë penalizimi amerikan me heqje vizash në kuadër të mbështetjes së luftës ndaj korrupsionit dhe krimit.

Gent Cakaj kërcënon 38 Konsuj Nderi: Sdo të keni më targa diplomatike!
  • 2019-04-01

Gent Cakaj kërcënon 38 Konsuj Nderi: Sdo të keni më targa diplomatike!

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj duket se ka nisur një reformim me dorë të hekurt të dikasterit që i ka besuar kryeministri Rama. Pasi shkarkoi 20 diplomatë, kreu i MEPJ ka njoftuar sot se 38 Konsuj Nderi  të Shqipërisë që lëvizin me targa diplomatike, sipas Cakajt në shkelje

Rama mburret me The Independent: Ja pse Shqipëria, sështë e rrezikshme!
  • 2019-03-15

Rama mburret me The Independent: Ja pse Shqipëria, sështë e rrezikshme!

Të premten, kryeministri e ka nisur duke ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një artikull të prestigjiozes britanike The Independent, qw e cilëson Shqipërinë si një nga destinacionet kryesore qe nuk duhen lënë pa u vizituar. MIRËMËNGJES dhe me këtë artikull të bukur për Shqipëri

Horoskopi, vëllezërit dhe motrat siç Zodiaku rekomandon 
  • 2019-03-13

Horoskopi, vëllezërit dhe motrat siç Zodiaku rekomandon 

Vëllai Peshqit është më bujari që mund të dëshironi, ndërsa motra Dem është një nënë e dytë Lidhja që na bashkon me vëllezërit ose motrat tona është një nga marrëdhëniet më të rëndësishme midis atyre që endemi çdo ditë në fushat e ndryshme të jetës, sepse ata janë pe

Hakmarrja tragjike e dashurisë
  • 2019-02-21

Hakmarrja tragjike e dashurisë

Mexhit Prenci Përsiatje për dramën dhe spektaklin PROSTITUTA të dramaturgut dhe regjisorit profesionist LEKA BUNGO Prolog. Dom Simoni përpara spektatorëve:. Mirëmbrëma dhe mirëse keni ardhur në teatër. Do të përpiqem të ringjalli përpara jush një histori të vërtetë. Të vërtetë

Protesta/ Dëshmia e Florenc Hoxhës: Polici më futi pistoletën në gojë, vajzës i
  • 2019-02-19

Protesta/ Dëshmia e Florenc Hoxhës: Polici më futi pistoletën në gojë, vajzës i

Florenc Hoxha, ish-krue i Policisë Bashkiake të Tiranës është një nga 6 të arrestuarit pas protestës së opozitës para Kryeministrisë që sot u la në burg nga Gjykata e Tiranës. Ish i besuari i Lulzim Bashës, në kohën kur kreu i PD drejtonte Bashkinë e Tiranës gjatë dëshmisë në

A destabilizohet Shqipëria më 16 shkurt? Numri 2 i PD: Ramën e rrëzojmë, por
  • 2019-02-13

A destabilizohet Shqipëria më 16 shkurt? Numri 2 i PD: Ramën e rrëzojmë, por

Ethet e 16 shkurtit kanë mbërthyer që tani Shqipërinë, teksa policia bëri thirrje të forta ditën e djeshme për të shmangur dhunën në protestën mbarëkombëtare të thirrur nga opozita e bashkuar. Në njoftimin e Uniformave Blu thuhet se PD-LSI kanë thirrur persona me precedentë penal