Rezultate te kerkimit per termin: +Theksoj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.319Z

Të nderuar pjesëmarrës Miq dhe të ftuar Duke ju uruar mbarësi në shfrytëzimin e këtij tregu modern, më lejoni të theksoj se sot duke prerë këtë shirit inagurimi hedhim nje hap shumë

Të nderuar pjesëmarrës Miq dhe të ftuar Duke ju uruar mbarësi në shfrytëzimin e këtij tregu modern, më lejoni të theksoj se sot duke prerë këtë shirit inagurimi hedhim nje hap shumë të rëndësishem në transformimin e bujqësisë shqiptare sipas standarteve të përparuara evropi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.166Z

Pr/ligji për policinë, MB: Vendi i punës, sipas gradës. Doshi: Drejtuesit e policisë tepelenas

TIRANE- Komisioni i Ligjeve vijon dhe sot diskutimet për projektligjin “Për Policinë e Shtetit”. Ministria e Brendshme theksoj se nuk do të ketë grada për ata që nuk kanë poste manaxheriale. “Nuk do ketë grada për ata që nuk kanë poste menaxheriale. Vendi i punës do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.130Z

 Han: “Do të luajmë për të fituar”"Unë dua të theksoj se ne do të luajmë për të fituar, megjithëse ne e dimë, që Malta mendon nga ana e saj se mund të marrë pikë vetëm kundër Shqipërisë. Motivimi i tyre do të jetë 200 për qind. Kjo do të thotë,

“Nuk dëshiroj ta cilësoj një humbje me Maltën si një shkatërrim. Ne nuk duhet të mendojmë se Shqipëria është Spanja, Italia apo Holanda që mund ta fitojë këtë takim shumë lehtë, 2 apo 3-0”, - tha Han gjatë pyetjeve të gazetarëve. Edhe pse përflitej gjerësisht në media se t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.629Z

I nderuar zoti kryetar, Te nderuar zoterinj deputete, Që në fillim dua të theksoj se unë, qeveria dhe maxhoranca që drejtoj kanë pasur dhe do të vazhdojnë të kenë një ndjeshmëri të v

I nderuar zoti kryetar, Te nderuar zoterinj deputete, Që në fillim dua të theksoj se unë, qeveria dhe maxhoranca që drejtoj kanë pasur dhe do të vazhdojnë të kenë një ndjeshmëri të vecantë ndaj fenomeneve që shkaktojnë abuzime me detyrën apo funksionin publik, natyrisht edhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.040Z

Clinton në Pakistan

Sekretarja amerikane e shtetit, Hillary Clinton, ka zbarkuar sot në Pakistan, në fillim të turneut të saj në Azinë Jugore, që ka për qëllim shqyrtimin e objektivave të luftës gati nëntë vjeçare në Afganistan. Pritet që sekretarja Clinton do të theksoj nevojën e bashkëpunimit ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.717Z

Panariti: Reformë radikale në bujqësi, për të përfituar fonde nga BE

TIRANE- Përfitimi i fondeve nga Bashkimi Europian kërkon një reformë radikale në sektorin e bujqësisë. Kështu deklaroi Edmond Panariti, Ministër i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, i ftuar në emisionin “Të bësh ekonomi”, të moderatores Aurora Sul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.604Z

Kryeministri Berisha: Vendimi është i formës më të prerë, zgjedhjet kanë certifikimin më të plotë në historinë e këtij vendi  

- Jam dhe mbetem i hapur për dialog dhe kam bërë një ofertë shumë serioze, por çdo gjë duhet të bazohet mbi të vërtetën dhe jo mashtrimin.    Kryeministri Berisha, pas homazheve në nderim të Prof. Selman Riza, ju përgjigj interesimit të mediave lidhur me protestën e or

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama