Rezultate te kerkimit per termin: +Thellohet

Total: 3504
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.333Z

Thellohet skandali AIG

Thellohet skandali i gjigandit te sigurimeve AIG. Se fundi eshte zbuluar se shperblimet qe drejtuesit egzekutive te saj perfituan arrijne ne 218 milione dollare. Sekretari i Thesarit Timoti Gejtner eshte ne qender te kritikave, ndersa opinioni publik amerikan eshte tejet i indinjuar per kete skanda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.680Z

Thellohet gropa në buxhet

Financat publike janë përfshirë ne nje amulli totale gjate muajit qershor, kohe qe përkon me fushatën dhe zgjedhjet elektorale. Qeveria nuk ka me leke per te kryer investime, madje vihet ne pikëpyetje edhe fondi i pagave dhe pensioneve apo ai i ndihmës ekonomike. Ky fakt konf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.921Z

Thellohet skandali Imami

Thellohet skandali i Ministrisë së Mbrojtjes lidhur me blerjet e pajisjeve përgjuese. Vizion Plus siguron dokumentet që vërtetojnë se vetëm dy ditë përpara ngjarjeve te 21 Janarit, ministri i Mbrojtjes Arben Imami ka urdhëruar blerjen e këtyre pajisjeve, ndërkohë që pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Thellohet skandali i përpunimit të mbeturinave

Gazeta ShqipAkuzat Fakte të reja nxjerrin kunatin e kryebashkiakut të lidhur me pronarin e kompanisë Këshilltarët e PS: Fabrika, me njerëzit e Bashës Skandali i plehrave në Tiranë thellohet dhe më shumë në kuadër të përfshirjes së kunatit të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Lul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.818Z

Uniformat, thellohet skandali i Arben Imamit

Thellohet skandali i Ministrisë së Mbrojtjes për tenderin e uniformave të ushtrisë. Vizion Plus ka zbuluar një tjetër abuzim që mban firmën e ministrit Imami, që tenton të përjashtojë nga tenderi firmat shqiptare. Tek dokumenti i tenderit të shtyrë për 2 here me radh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.489Z

Thellohet deficiti tregtar me 14 përqind

Deficiti tregtar ka vijuar të thellohet gjatë 8 muajve të parë të këtij viti. Sipas shifrave të dhëna nga dogana në tetë muajt e parë të këtij viti deficiti tregtar ka qenë 203.5 miliardë lekë nga 178.3 miliardë lekë që ishte të njëjtën periudhë të vitit të kaluar. Megjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.701Z

Juventus thellohet kriza

Në ndeshjen e fundit të javës së 22-të të Serisë A, Juventus humb në shtëpi ndaj Udinese. Ndeshja përfundon 2-1 për miqtë, të cilët përmbysën golin e juventinit Claudio Marchisio në minutën e 60-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama