Rezultate te kerkimit per termin: +Them

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.159Z

Unë them faleminderit

Kjo mund të tingëllojë si mburrje, po ta them, por ndonjëherë kur ndiej se kam bërë punë të mirë, unë lutem, them faleminderit... Ah, sikur një qeveri të mund të krijonte vetëm idenë se çdo qenie humane e ndjeshme dëshiron jo vetëm të ketë ujë pa ndërprerje, por edhe një lib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.847Z

Obama, Berlusconi: Them ate qe mendoj

Kryeministri italian ka kaluar normat e etikes ne deklaratat e tij ne media per presidenti e ri amerikan Barack Obama. Pas deklaratave te paradites, ne mbremje Silvio Berlusconi ka befasuar serish me pergjigjet e tij per gazetaret. “Me eshte care... dhe them ate qe mendoj”, es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.620Z

"Nuk them pistat, por po punohet fort"

Kryeprokurorja Ina Rama, eshte treguar e rezervuar ne lidhje me hetimet qe jane duke u kryer per vrasjen e deputetit socialist Fatmir Xhindi. "Nuk mund t'iu them asnje piste, mund t'ju them se po punohet fort dhe me nje perkushtim maksimal", ka deklaruar dje pas mbarimit te takimit ne Hotel "Sherato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.225Z

Behrami: Nuk mund t’i them jo Napolit

Valon Behrami nuk mund t’i thotë jo Napolit. Është vetë mesfushori nga Mitrovica, që e pranon një gjë të tillë, për Radio Kiss Kiss në Napoli. “Nuk ka asgjë për kthimin tim në Napoli. Unë vij nga një sezon i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.159Z

Lady Gaga: Nga përvoja ju them të mos përdorni drogë

Lady Gaga, i ka bërë thirrje fansave të saj që të mos shfrytëzojnë narkotikë të rrezikshëm. Krijuesja e hitit Applause ka qenë e sinqertë duke pranuar se ka përdorur narkotikë dhe nga përvoja u ka thënë fansave që të mos provojnë përdorimin e drogave. Ajo ka pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.341Z

Unë u them gallatë. Për delikatesë

Vargje nga Arben Duka   Kam të drejtë me ligj, Qeverinë ta tall, Dhe kjo nuk më bën, Aspak një tellall!   Tellalli lexon, Çi shkruajnë në fletë, Ndërsa unë krejt ndryshe, Çdo gjë e thurr vetë!   Ska nevojë të jem, Një vëzhgues shëtitës, Se këtu gallata, Ndodh në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.575Z

Te verteten time do ta them

Transmetuar me 04072015 - 1958 PUBLICITET Nga Jozefina oba Topallibr br Keto nuk ishin zgjedhje te lira as te ndershme Nuk u plotesuan standartetbr Nuk pati lufte sepse ishin farse Nuk pat as zhurmese paraja qe blen nuk ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama