Rezultate te kerkimit per termin: +Theodhori +Driza

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] theodhori / docs[0] 1182 / hits[0] 1578 / keyword[1] driza / docs[1] 420 / hits[1] 879 /
Presidenti Nishani dekoron trajnerin Theodhori Driza me Titullin Mjeshtër i madh
  • 2016-07-12

Presidenti Nishani dekoron trajnerin Theodhori Driza me Titullin Mjeshtër i madh

12 korrik 2016 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani dekoroi sot zotin Theodhori Driza me Titullin "Mjeshtër i madh" me këtë motivacion: "Për veprimtari të shquar e vlera të pamohueshme në sportin e volejbollit. Sportist dhe trajner i nivelit të lartë, me rezultate të shkëlqyer

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2009-03-18

Gati ndryshimi i ligjit të ekstradimeve

Atëherë kur jo pak procese po mbahen peng për vonesat në ekzekutimin e letërporosive dhe kur disa ekstradime të rëndësishme për drejtësinë shqiptare nuk janë realizuar, Ministria e Drejtësisë hedh sytë nga ligji i bashkëpunimit ndërgjyqësor me synim për ta ndryshuar atë. Një gr

No Pic available
  • 2009-03-02

Ekstradimet ose "loja" me kungulleshka

Dje, ministri i Drejtësisë shqiptare, Alibeaj me të "drejtë" fajësoi dikasteret homologe në botë për dështimin e ekstradimeve të eksponentëve të shumëkërkuar shqiptarë që janë kapur jashtë vendit. Por harroi të fajësojë edhe shtetin tonë. Si rast flagrant i fundit përdore

No Pic available
  • 2008-10-21

Të përndjekurit, ditët që iu kanë mbetur për të dorëzuar kërkesën

Laureta Rryçi Të përndjekurve iu kanë mbetur dhe pak ditë afat në dispozicion për të dorëzuar kërkesën për dëmshpërblim. Sipas ligjit të gjithë ata që nuk kanë përgatitur dosjen kanë të drejtë të aplikojnë deri në 19 dhjetor. Pas kësaj dite asnjë kërkesë nuk do të p

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

No Pic available
  • 2008-09-09

Fituesit e Fakulteteve

UNIVERSITETI I TIRANËS 001:Histori Faqe 1 Rend R.Deg ID Emri - Atësia - Mbiemri Rrethi Mes D1 D2 Z1 Z2 Pikë Pr. Shënime 1 0815498 Iva Armand Balza Elbasan 9.97 9.74 8.78 9.68 9.51 6,483.30 9 Fitues: Drejtësi, Pref. 1 2 0827405 Esjona Mehmet Jahaj Lushnje 9.40 9.58 8.50 9.34 9.51 6,297.70 9 Fitu