Rezultate te kerkimit per termin: +Theodoros +Pervanas

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] theodoros / docs[0] 85 / hits[0] 100 / keyword[1] pervanas / docs[1] 3 / hits[1] 3 /
No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-07-24

MASH, publikon 50 aplikantët që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit publikon listn e aplikantve q u sht njohur diploma e fituar jasht vendit edhe n Shqipri. Ditn e djeshme, Ministria e Arsimit dhe Shkencs kapublike listn e studentve, q u sht njohur diploma e marr jasht vendit nga Sektori i Njohjes s Diplomave. Vlersimi i nivel

No Pic available
  • 2010-07-24

MASH njeh diplomat e 50 studentëve për muajin korrik

Ministria e Arsimit dhe Shkencës publikon listën e dytë të diplomave që janë njohur nga ky institucion për muajin korrik. Bëhet fjalë për 50 studentë , për të cilët, procesi i njohjes së diplomës së fituar jashtë vendit ka përfunduar. Lajmi bëhet i ditur zyrtarisht nga Ministria