Rezultate te kerkimit per termin: +Thirrja

Total: 5630
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.781Z

Thirrja e Donald Lu, për shqiptarët

Ambasada amerikane në Tiranë u është drejtuar të gjithë shqiptarëve me një mesazh të posaçëm për reformën në drejtësi. Përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook të Ambasadës në Tiranë, iu bëhet thirrje shqiptarëve të cilët janë të kualifikuar që të aplikojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.358Z

THIRRJA E FUNDIT PËR EUROPËN!

Politika në Shqipëri, një takim kulturor në Tiranë e dëbimi i vajzës rome nga Franca në Kosovë. Shtypi gjerman i së martës i kushton vëmendje Shqipërisë e Kosovës. Në artikullin e gazetës gjermane “Süddeutsche Zeitung” me titull “Barra e Shqipërisë”, autor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.436Z

Thirrja e ambasadorit Arvizu, zë në shkretëtirë

Xhovani ShytiXHOVANI SHYTI - Fundin e javës së shkuar, ambasadori i SHBA-së në Shqipëri, Aleksandër Arvizu, adresoi një thirrje, që në thelb përmbante mesazhin: Vepro tani. Domethënë, mos hesht për problemet që shfaqen dhe që bien ndesh me lirinë dhe të drejtat kushtetuese. Në ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.381Z

“Thirrja e artë": Kemi licencë

Pas njoftimit të Administratës Tatimore të Kosovës se show programi “Thirrja artë” nuk ka leje nga ATK-ja për të organizuar lojë shpërblyese, organizatori i kësaj loje, New Promotion-K ka reaguar me një sqarim se posedon licencë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.377Z

“Thirrja e Artë”, lotari ilegale

Administrata Tatimore e Kosovës, përmes një njoftimi bënë të ditur se Shou programi “Thirrja e Artë”, nuk ka leje nga kjo Administratë, që të organizojë lojë shpërblyese. “Duke pasur parasysh se Administrata Tatimore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.335Z

Thirrja per armatim Lu takon Berishen

Transmetuar me 22042016 - 1328 Tirane 22 prill 2016 NOAal- Ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Amerikes ne vendin tone Donald Lu ka zhvilluar nje takim me ish- Kryeministrin Sali Berisha gjate mesdites se sotmebr br Mendohet se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.161Z

Thirrja: Pije alkoolike per pavaresine

Zyra per Mbrojtjen e Konsumatoreve u beri thirrje dje pronareve te bar-restoranteve ne te gjithe vendin qe te japin pije alkoolike falas per te gjithe ata kliente qe diten e Pavaresise ne mesdite do te jene ne mjediset e tyre. Thirrja e ZMK “imponon” nje gote vere falas “si nje menyre sinjifik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama