Rezultate te kerkimit per termin: +Thirrjes

Total: 4350
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.332Z

FOTOT/ Rrjeti armatoset pas thirrjes së Sali Berishës

Thirrjet e Sali Berishës për tu armatosur kundër qeverisë, janë marrë me humor. Nëpër rrjetet sociale kanë shpërthyer meme të shumta, që ironizojnë thirrjen e Berishës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.070Z

Rreth thirrjes Rrëmbeni armët, kundër Ema Andreas!

Nga Mero Baze   Ema, mos e merr seriozisht! E marr  me mend se si ndihet një femër kur i thote burri i Arminës kurvë, apo më keq akoma, kur i thotë shoku i Rafit, drogaxhie, por duhet ta injorosh këtë anë. Duhet ta injorosh, pasi nuk e kanë me ty. Në traditën e tyre, Berishët k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.069Z

Fiori dhe Doktori i përgjigjen thirrjes së Berishës për armatosje?

Prezantuesit e emisionit Fiks Fare, Fjori Dardha dhe Gent Pjetri kanë bërë një foto të çuditshme, në ambjentet e redaksisë, të cilën Fjori e ka postuar në Instagram. Ata kanë pozuar përpara një tavoline ku duket doreza e një pistolete. Duket se edhe te Fiksi kanë vendosur të arm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.471Z

FOTOT / Pas thirrjes për armatosje, fillon stërvitjen (dhe një mashtrim dixhital)

Byroja do ta dënonte Sali Berishën me 10 ditë përjashtim për shkak të thirrjes që bëri në seancën plenare të së enjtes për armatosje. Duket se këto ditë pushimi, Berisha ka vendosur  ti shfrytëzojë për vrap buzë detit nga Gjiri i Lalzit për të mbajtur trupin në formë. Mos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.096Z

Tritoli ndaj biznesmenit, në kërkim të thirrjes së humbur

Hetuesit nuk kanë zbuluar ende asnjë fakt domethënës nga vendosja e eksplozivit C4 në makinën e biznesmenit Nuredin Suli. Ata kanë marrë në pyetje personin që ka shitur celularin, i cili është liruar më pas. Ai ka deklaruar se e kishte shitur numrin në tregun e zi në kryeqytet dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.868Z

Aksioni për pastrimin, qytetarët e Tiranës i përgjigjen thirrjes së Veliajt (FOTO)

Ka nisur sot që në orët e para të ditës aksioni i madh i pastrimit të Tiranës. Mijëra qytetarë, përfaqësues të shoqërisë civile, aktivist të çështjeve ambientalistë, i janë përgjigjur sot thirrjes së Bashkisë së Tiranës për të pastruar qytetin në një ditë. Të orientu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.086Z

Peticioni për vettingun, qytetarët i përgjigjen thirrjes së shoqërisë civile

Firmosja e peticionit për vettingun vijon në disa rrethe të vendit. Qytetarë të shumtë nga Kukësi, Durrësi, Berati e Fieri, i janë përgjigjur thirrjes së të rinjve të shoqërisë civile për të hedhur firmën për kryerjen e proçesit të vettingut, në mënyrë që ti hapet rruga refo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama