Rezultate te kerkimit per termin: +Thjesht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.109Z

Është thjesht shou!

Nga Bledi Lumani   Të paktën 100 mijë njerëz të pashpresë thuhet se u larguan vitin e kaluar nga Shqipëria. Ekonomia ka ngecur dhe situata nuk duket premtuese. Por, prej më shumë se një muaji, është kthyer në debatin kryesor prerja e disa pemëve tek Liqeni Artificial. Një grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.864Z

Taksi në Shqipëri, thjesht taksirat!!!

Nga Bledi Mane   Londer: Vjen taksia ne aeroport dhe plot xhentilese shoferi rremben çantat e tua, i sistemon ne bagazh,te mbyll deren e pasme e te con ne destinacion. Dubai: Taksia te con ne hotel,ndalon,shoferi zbret,te hap deren,te con bagazhet brenda te sporteli,qesh, te falenderon dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.845Z

Charlize Theron, thjesht magjike (FOTO)

Share Charlize Theron ka treguar edhe një herë se është një nga femrat më tërheqëse në botë. Aktorja nga Afrika e Jugut është shfaqur në Londër mbrëmjen e djeshme, për të promovuar filmin e saj më të fundit, Prometheus. 36-vjeçarja rrezëllinte dhe dukej thjesht magjike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.357Z

Jennifer, thjesht perfekte (FOTO)

Share Jennifer Nicole Lee nuk lë rast pa ekspozuar trupin e saj të shkëlqyer. 36-vjeçarja, eksperte fitnessi, është shfaqur në një pishinë në Miami, me një bikini të artë, ashtu si dhe trupi i saj. Kuptohet, format e saj të shkëlqyera janë rezultat i një pune

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.449Z

FOTOT/ Myleene është thjesht fantastike

Myleene Klass konsiderohet si një nga femrat më seksi në Britani. Dhe, jo më kot. Këtë gjë ajo e tregon me anë të këtyre fotove, ku tregon format e saj fantastike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.116Z

FOTOT/ Pascal është thjesht fantastike

Pascal Craymer ka treguar format e saj fanastike. Modelja është fotografuar në plazh, me një bikini blu, që i nxirrte në pah format e saj super seksi. Ajo është fotografuar duke pushuar e vetme.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.865Z

Rummenigge Robben thjesht i pabesueshem

Karl Heinz Rummenigge eshte i mrekulluar nga loja e Arjen Robben Shefi ekzekutiv i Bayernit te Mynihut e konsideron te pandalshem sulmuesin holandez i cili po kalon nje forme te shkelqyer me kampionet e Bundesligesbr br 30-vjecari shenoi nje dygolesh ne fitoren 4-0 ne fundjave me Hanoverin ne Alli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama