Rezultate te kerkimit per termin: +Thoja

Meta: total 1000 / total_found 3515 / time 0.002 / keyword[0] thoja / docs[0] 3515 / hits[0] 4274 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Nga Blendi Fevziu / Fushata më e shëmtuar e pluralizmit!

Si mund ta quaj këtë fushatë dhe sa konsideratë mund të kem për të, pyeta veten dje në darkë, kur fushata e 25 Qershorit u mbyll. Fati e ka sjellë  të ndjek çdo fushatë zgjedhjesh kombëtare që prej 31 Marsit, 1991. Në këto 26 vjet, kjo është fushata e 11-të që përcjell si gaze

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave
  • 2017-06-05

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave

Kur ishte e vogël, ëndërronte të shkonte në Disneyland. Dhe kjo ëndërr iu realizua falë një konkursi talentesh në shkollë ku fitoi çmimin e parë së bashku me udhëtimin për në vendin e përrallave. Tashmë që u rrit, jeta e saj vazhdon të duket si një përrallë e Disney

Berisha: Sherr me armë në Elbasan, anëtarët e LSI të plagosur në spital
  • 2017-06-03

Berisha: Sherr me armë në Elbasan, anëtarët e LSI të plagosur në spital

  Ish- Kryeministri Sali Berisha e quan dramatike gjendjen në Elbasan, duke publikuar atë që e cilëson klithmë të një qytetari dixhital. Sipas tij, Elbasani ndodhet nën terror bandash, ndërsa policia me banditët fsheh krimet e tyre. Bazuar në denoncimin e Berishës, anëtarë të Lë

No Pic available
  • 2017-05-31

Kandidatja 20 vjeçare në PD: I thashë kryetarit xhaxhi

Kandidatja më e re për deputete në listën e Partisë Demokratike Barbara Doda, ka rrëfyer në emisionin Opinion se si u afruam me këtë parti. Doda është vetëm 20 vjeç dhe studion për arkitekturë. Ajo tregoi se afrimin me PD e ka patur gjatë protestës në çadër ku edhe ka mbajtur shu

Presidenti Nishani: Marrëveshja i shërbeu zbutjes së polarizimit në vend
  • 2017-05-30

Presidenti Nishani: Marrëveshja i shërbeu zbutjes së polarizimit në vend

Në një intervistë për Zërin e Amerikës presidenti Bujar Nishani thotë se marrëveshja e arritur mes dy udhëheqësve kryesore politikë në Shqipëri tregoi përgjegjshmëri nga ana e tyre përballë një vendimi aspak të lehtë. Sipas tij pavarësisht ndonjë kostoje personale, që mund të

No Pic available
  • 2017-05-29

Nishani: Marrëveshja PS-PD i shërbeu zbutjes së polarizimit në vend

Presidenti i Republikës Bujar Nishani thotë se marrëveshja e arritur mes dy udhëheqësve kryesore politikë në Shqipëri tregoi përgjegjshmëri nga ana e tyre përballë një vendimi aspak të lehtë. Në një intervistë për Zerin e Amerikës, Nishani tha se  pavarësisht ndonjë kostoj

No Pic available
  • 2017-05-27

Vasili: Ja ku ndryshon plani i LSI për punësimin nga partitë e tjera

Kreu i LSI-së, Petrit Vasili, ishte në një komunikim të drejtëpërdrejtë me ndjekësit e tij në fb, gjatë pasdites ku iu përgjigj interesit të qytetarëve mbi çështje të ndryshme, kryesisht programin që LSI ofron për punësimin e të rinjve. Duke nënvizuar se mazhoranca në katër vi