Rezultate te kerkimit per termin: +Thomni

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] thomni / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2013-11-04

Tri dokumente për themelimine Kishës Ortodokse Shqiptare

E dyta partí në parlamentin e vogël të Shqiprisë para Krishtlindjes së 24-s ka qënë kjo, partija përparimtare. Mos i shikoni emrat. Si partitë vetë në Shqiprí ashtu janë dhe emrat. Në të vërtetë, pas njer&e

No Pic available
  • 2013-11-03

Mustafa Kruja, darka në “Ujë të ftohtë”dhe merkatoja politike e viteve ‘20

E dyta partí në parlamentin e vogël të Shqiprisë para Krishtlindjes së 24-s ka qënë kjo, partija përparimtare. Mos i shikoni emrat. Si partitë vetë në Shqiprí ashtu janë dhe emrat. Në të vërtetë, pas njer&e

No Pic available
  • 2010-07-12

Për një nacionalist

Shkrimtari Reshat Kripa, pas librit me tregime “Nj tregim pr mikun tim”, atij me kujtime “Rini e coptuar” dhe romanit “Shkallt e ferrit”, del para lexuesve me romanin e tij t ri, “Sekreti i varrit t vetmuar”, botuar nga shtpia botue