Rezultate te kerkimit per termin: +Thot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.706Z

Shyhretja thotë: Follow me

Ajo i takon një gjenerate më të vjetër dhe një zhanri muzikor serioz, pasi këndon këngë folklorike e popullore, ama kjo nuk do të thotë që Shyhrete Behluli nuk ja di rendet marketingut, pasi edhe ajo njejtë si këngëtaret e reja &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.510Z

Sahatqija thotë se Flora Brovina e ka uzurpuar Kuvendin

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës Teuta Sahatqija, thotë se vendimi për marrëveshjen e Bllokut është votuar me shumicë në LDK. Sipas saj, një diskutim i hapur si në LD nuk ndodh në partitë tjera. Ajo thotë se Blloku ka sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.222Z

Genta krejtve ju thotë po

Genta Ismaili po shfaqet në "X Factor", seritë e fazes seleksionuese, të xhiruara muaj më parë, qe po jepen tani në televizion. Genta, është në panelin gjykues dhe ka tendencë që të jetë pozitive. Ajo, nuk i ka thën&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Pse burri nuk thot T dua! ?

sht shkruar shum tashm mbi prtesn e burrave n tregimin e xhentiless ndaj grave. Burrat duket sikur prtojn tu thon grave fjal t bukura, t mbla e joshse. Pavarsisht gjith atyre q jan shkruar, deri m tani nuk kam rastisur ndonj shkrim q t tregoj mbi shkaqet q ojn burrat t jen t till. Ndoshta sht m e le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.833Z

Granit Xhaka i thotë 'JO' Lazios

TIRANE-Mesfushori kosovar i Borussia Monchengladbach duke se nuk e ka ndërmend të largohet nga klubi gjerman. Perfaqesuesi kosovar i Zvicrës ka kohë që kërkohet nga klubi italian, Lazio, por ai thotë se të gjitha ato që thuhen në media janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.272Z

Opozita thotë se nuk duan zgjedhje të parakohshme

Partitë opozitare të cilat kanë paralizuar jetën parlamentare, thonë se nuk duan zgjedhje të parakohshme. Glauk Konjufca nga VV thotë se zgjedhjet nuk janë prioritet i tyre. Ndërsa, për Donika Kadaj – Bujupin normaliteti politik në vend kt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.727Z

Çka i thotë Unikatili Getit?

Reperi kontrovers, me gjuhë të ashpër, së fundi është rikthyer me këngën me titull "Për Qato". Ndonëse Viktori nuk përmend emra në tekstin e këngës, mediat kanë aluduar pafundësisht, duke bërë me gish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama