Rezultate te kerkimit per termin: +Thuaj

Meta: total 1000 / total_found 2712 / time 0.001 / keyword[0] thuaj / docs[0] 2712 / hits[0] 3398 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Nga Blendi Fevziu/ E djathta ka bojkotuar PD

Nga Blendi Fevziu/ Ka ende shumë për tu numëruar, por tendenca e këtyre zgjedhjeve duket tashmë qartë. PS me gjasë do të qeverisë e vetme, duke pasur në autobusin e saj elektoral votat e thuaj gjysmës së Shqiptarëve. LSI jo vetëm ka konfirmuar votat e marra në një koalicion në 2013,

Do pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja si përgjigjet Idrizi
  • 2017-06-15

Do pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja si përgjigjet Idrizi

Kreu i PDIU-së , Shpëtim Idrizi, i ftuar në Fiks fare, deklaroi se do ti bashkohet në koalocion forcës politike që do të fitojë këto zgjedhje por me një kusht, që të pranojnë  të mbështes çështjen çame me hapa konkretë. Mes batuash, kreu i PDIU tha se çështja çame është më

No Pic available
  • 2017-06-15

A do të pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja përgjigja e Shpëtim Idrizit

Kreu I PDIU-së, Shpëtim Idrizi, i ftuar në Fiks fare, deklaroi se do ti bashkohen në koalicion forcës politike që do të fitojë këto zgjedhje, por me një kusht, që të pranojnë  të mbështesin çështjen çame me hapa konkretë. Idrizi tha se çështja çame është më e fortë në P

No Pic available
  • 2017-06-14

Rama, i vetëm kundër të gjithëve dhe një surprizë e mundshme

E përditshmja greke, Efimerida ton Syntakton, ka publikuar një analizë për zgjedhjet e 25 qershorit në Shqipëri. Analiza, e titulluar Rama, i vetëm kundër të gjithëve dhe një surprizë e mundshme, ka për autor korrespondentin e Ora News në Greqi, Robert Goro. Që në fillim, Goro vëren

No Pic available
  • 2017-06-14

Pallati me Shigjeta, Wall Street i votës. Si voton tregon rezultatin e 25 qershorit

A e dinit se Pallati me Shigjeta është përcaktues i votës? Nuk janë të paktë ata që në politikë e njohin këtë karakteristikë. Sot e zbuloi Pandeli Majko, socialisti i vjetër, sërish kandidat për deputet në zgjedhjet e 25 qershorit. Së bashku me kryeministrin Edi Rama, Erion Veliaj,

No Pic available
  • 2017-06-13

Rama në Fiks Fare: Koalicion me PD pas zgjedhjeve? Këtë e vendos populli

Largimi i Vangjel Dules, dëmton minoritetin I ftuar në emisionin Fiks Fare, kryeministri Edi Rama ka komentuar mundësitë për një koalicion paszgjedhor me Partinë Demokratike Nëse do të ketë një koalicion paszgjedhor, Rama tha se pret rezultatin e zgjedhjeve, duke theksuar se këtë do ta

No Pic available
  • 2017-06-12

Rama: Gjyqtarët si skutha, ankimuan Vettingun kur po nxirrnim Lulin nga çadra

Kryeministri Edi Rama i cilësoi skutha gjyqtarët që depozituan në Gjykatën Kushtetuese një ankesë kundër ligjit të vettingut. Gjatë një takimi në Malësinë e Madhe, Rama tha se reforma në drejtësi do të bëhet dhe forca që e bën këtë është Partia Socialiste. Rama: Prapë do të